Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra a tena betétből...

Szülés utánra a tena betétből melyik kell? melyiket érdemes megvenni? 34hkm

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a gyógyszertárit vettem, nem azt, amit drogériában is árulnak )az kb. annyit ér, mint egy sima betét)

Ha jól emlékszem, 1-1 csomagot vettem a superből és a normálból. A Super el is fogyott kb. az első héten.

Én vettem hozzá hálós bugyit is, az nagyon jó volt, sokkal jobban tart, mint a sima bugyi, és ha esetleg átvérzi az ember, kimosom, 1 óra múlva már száraz is. Nekem 2 db elég volt. Még otthon is az első hetekben azt hordtam a Tena betéthez.

Azért érdemes a nagyobb betétet venni, mert sokkal megbízhatóbban szivja be a dolgokat, nem kell attól félni, hogy fél óra alatt átvérzed, vagy elcsúszik.

2012. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem Tena Lady extra volt és kellett is. ill. volt Molimed betétem is, szintén jó volt, szinte jobb, mint a Tena.
2012. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem Tena extra (4 cseppes) kellett.

Valakinek elég ennél kevesebb is, de szerintem legyen nálad nagyobb méret, mert ha nagyon vérzel, akkor ne ott a kórházban kelljen betét után futkosni.

2012. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is a legnagyobb Tenát vittem, ami 6 decit bír. Kellett. Még ezzel is voltak balesetek :(
2012. máj. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok helyen olvasom, hogy szules utan a Tena betetet hasznaljak a kismamak...az always night legnagyobbhoz mit szoltok? en amikor meg nem voltam babas, ejszaka ezt hasznaltam es nagyon bevalt. Szoval a Tena jobb?
2012. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen jobb a Tena. Nekem a sima menszeszemhez képset kb. triplája vérzésem volt. Szerintem mindenképpen érdemes beszerezni. Ha mégsem kell mind, eladod darabáron Tesz-veszen. (Nekem másfél csomaggal elfogyott.)
2012. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is most voltam beszerző úton a múlthéten már 39 hetes vagyok, és nállunk úgy van hogy a patikában lehet db számra is venni a Tena betétet 47ft/db volt. Én azt csináltam hogy mivel mikor még volt menzim akkor az 4 napig tartott és igaz hogy tampont használtam, de abból is elég volt bőven egy dobozzal, vettem 7db-ot a legnagyobbikból, 10 db-ot meg a középső méretből. Inkább legyen nagyobb a betét és biztonságosabb, mert ha esetleg átvérzel, kitudja hogy a kórház ahol szülni fogsz mikor cseréli majd le az ágyneműt...én úgy készülök hogy 3-4 napra csak elég lesz ez a mennyiség. Ezt a kórházba viszem itthonra meg Libresse éjszakait vettem az meg, mert annak elég nagy a nedvszívó képessége és viszonylag amellett vékony, de nem olyan drága mit pl. az Alwais.
2012. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
DMnek van saját márkás inkontinencia betétje, sokkal olcsóbb mint a Tena. Én azt vettem és szuper volt.
2012. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is a DM-es Jessa inkontinencia betétet vettem (legnagyobb méret, sötét lila), és egy egyel kisebb méretet is, olcsóbb mint a TENA.

Az első két szülésemnél nagyon bejött.

Nagyon változó, hogy mennyi kell. lyő szülésnél majdnem egy hónapig használtam éjjelre mindenképp a legnagyobb méretet, irtóra véreztem, a másodiknál meg 3-4 nap után nem kellett a legnagyobb.


Most vettem egy csomaggal, de egy barátnőmtől kaptam egy fél csomag TENÁ-t is, mert neki megmaradt, na most össze hasonlítom őket. :o)


Csak szülnék már...

39+3 hkm

2012. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a hálós bugyi szerintem nem tart semmit, kinyúlik és kész. Nekem a normál bugyijaim közül volt jó az, aminek erős gumija volt, de méretben nem annyira szűkös, vagy legalábbis rugalmas, mert a "betétkének" azért kell egy kis hely...
2012. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!