Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ujszülöttnek milyen läzmeröt...

Ujszülöttnek milyen läzmeröt erdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Digitális lázmérőt,(de azt hiszem a higanyost már be is tiltották) az hamar megmutatja a hőt. Nagyon gyors a fülhőmérő , de nekünk van és ha picit beljebb rakom a fülben , már más eredményt mutat. Maradok a hagyományosnál, popsiban, hónaljban. Ami még nagyon bejött nekünk, a kismama csomagban kaptuk a kórházban, a felrakható kis tapaszos (ez pici szivalakú volt ) hőmérő. A mellkason lehet hagyni 24 órán át és hozzávetőlegesen mutatja a hőjét a babának ( 36, 37 37 feletti különböző szinekkel) és ha többet mutat akkor érdemes megmérni a rendessel.
2009. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt a szivecskéset mi is elhasználtuk, nagyon praktikus.

Nekünk Canpol Babies digitális lázmérőnk van, nekünk bevált, hajlékony a vége, szóval szerintem mindenképpen jó. De bármelyik babáknak készült lázmérő megteszi (csak ne a kínai piacon vedd meg).

2009. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is digitális van, a hónaljában szoktam mérni. Nekünk teljesen bevált. Kaptam én is testre ragaszthatós hőmérőt a csomagban, még nem használtuk.
2009. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fülhőmérőt ne vegyél! Össze-vissza mér.
2009. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Omron márkájú hajlékony végű hőmérőre esküszöm.
2009. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Í fülhőmérő tényleg vacak. Ahányszor megpróbálom, annyiszor más értéket mutat((. Még felnőttnek is rossz, nem hogy egy picinek. A digitális pontosabb, de a legpontosabb mégis a higanyos. Igen, tudom, hogy a higany mérgező, valóban be fogják tiltani stb. De néhol még kapható és valóban ez a legpontosabb. Ha óvatosan használjuk, nem törik el. Csak a szabad levegőre került higany gőzének belélegzése veszélyes. Amíg a lázmérő sértetlen, addig tényleg jó.
2009. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors välaszokat!Nekünk van itthon egy hagyomänyos digitälis!36 hetes kismama vagyok,kiväncsi voltam rä,hogy vegyek-e mäsikat mire megerkezik a kis pocaklakom!
2009. márc. 16. 09:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket használom, higanyos, digitális és cumihőmérő. Mindegyik bevált.
2009. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!