Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Kubicsek Tamásról véleménye...

Dr Kubicsek Tamásról vélemények? Bajcsy kórházban szült valaki mostanában?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne, mármint vélemények, tapasztalatok.


Köszönöm



2012. máj. 9. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én tavaly szültem a Bajcsyban az ikreimet. Semmi rossz tapasztalatom nincs, kedvesek, fiatalosak, jó szülőszobákkal, stb... Én a Dulka doktornál szültem,de a többi orvos is nagyon rendes. A szülésznőkről is csak jókat hallottam, az enyém is egy tündér.

Remélem, ha lesz harmadik baba, őt is ott szülhetem.

2012. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is tavaly szültem ott, Szécsényi doktornál.

Mindennel meg voltam elégedve, mindenki kedves, segítőkész, emberséges volt, számomra csupa szép emlék a kórházban töltött három nap. A nővérek nem nyomulnak feleslegesen, de hozzám a csecsemősök is sokszor jöttek érdeklődni, hogy kell-e segítség, minden rendben van-e. Nyilván, ami a kaját és a fürdőt illeti, nem egy Hilton (mert sokaknak az a problémája, hogy kevés a kaja és lepukkant a fürdő), de nem is azért megy oda az ember. Nekem bőven elég volt a kaja is, tiszta volt a fürdő is, csak az számított, hogy végre megérkezett a Kicsi Fiam :-)

2012. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, voltam benn pár hete, csodálatosan felújították az összes szobát, szóval helységileg minden ok, csak a gárdára voltam, vagyok kíváncsi :)
2012. máj. 10. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Örömmel olvasom, hogy felújították a szülészetet! (Bár én a régit is szerettem :-))

A gárda meg tényleg nagyon jó, Kubicsekről is jókat hallottam, akivel dolgom volt, mindenki szimpatikus volt.

(Na jó, az NST-s nőnek voltak rosszabb napjai, dehát emberek vagyunk :-)

(Én alig várom, hogy újra szülhessek, biztos a Bajcsyba megyek megint.)

2012. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szuper :)
2012. máj. 11. 11:33
 6/12 anonim válasza:
57%
Örvendve hallom, hogy a doktor úr mennyire szuperjófej, ha a magánrendeléséről van szó, ugyanis engem úgy vizsgált meg az sztk-ban (magán orvosom épp szabin), h utána VÉREZTEM és este fele tudtam először kényelmesen ülni. Vizsgálat közben jeleztem neki, hogy konkrétan rohadtul fáj, amit művel, mire annyit tudott mondani, hogy nem fájna ennyire ha ellazulnék..... A helyzet abszurd voltát tekintve nem mentem bele egy olyan párbeszédbe, hogy Ő mennyire szokott laza lenni egy urológia vizsgálaton, de számomra kritikán aluli volt, ahogy velem bánt!
2014. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki esetleg mostanában érdeklődne a "doktor úrról":

Ez egy suttyó. Olyan hangnemet enged meg magának a betegekkel szemben, ami finoman szólva is undorító. A vizsgálata fájt, pedig csak egy kenetet vett le, közben folyamatosan minősítgetett engem, mindezt az alapján, hogy belenézett a terheskiskönyvembe, és nem volt meg benne minden vizsgálat. (Volt, ami be se volt írva, volt, amikor megjelentem a terhesrendelésen, de mivel nincs konkrét fogadott orvosom, "elfelejtettek" megvizsgálni, stb.) Csak azért nem jöttem ki és hagytam ott, mert ő legalább kiállította nekem a szükséges beutalókat, de rémálmomban ne jöjjön elő ez az ember.

Amikor tömve van a zsebe, akkor biztosan egészen más.


Annak idején kétszer szültem a Bajcsyban, egyszer sem fogadtam orvost. 2008-ban még sehol, senki nem érzékeltette, hogy nincs dokim, minden vizsgálatot elvégzett az adott ügyeletes orvos. 2012-ben már változó volt, volt olyan, aki figyelt rám, és nyilvántartotta, mikor melyik vizsgálatom következik, de volt olyan is, akinek én kellett mondjam, miért jöttem, milyen beutalót kérek. Mostanra úgy tűnik az olyat, mint én lehet bántani, sértegetni, olyat mondani neki, hogy "otthon szeretne szülni?". Megengedhetnek maguknak a doktor urak és hölgyek bármit, elég ha annak nyalnak hátsót, aki fizet nekik érte...

2020. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyetèrtek egy igazi pènzèhes tirpàk
2020. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem gyerekvállalás miatt, egyszerű nőgyógyászati panasz miatt SZTK-ban volt "szerencsém" kifogni. Csatlakozom azokhoz, akik azt mondják itt érdmesebb elkerülni. Korábban magánrendelésre jártam máshova, most azonban leggyorsabban így jutottam vizsgálatra.

Már az asszisztens stílusa ledöbbentett, aztán mást írt anamnézisbe, mint amit mondtam (rendszeresen visszítérő panaszként tüntette fel, ami most először fordult elő). Majd ezután a "kedves" doktor úr szerint vicces megjegyzésekkel illette (minősítgette) a szexuális életem. A vizsgálat fájt és miközben szerinte lazítanom kellett volna, a problémához egyáltalán nem kapcsolódóan arról faggatott és burkoltan minősített, miért nem vállalok már gyereket ennyi idősen. Mivel épp rohadtul fájt, amit csinált, köpni-nyelni nem tudtam. Lassan esedékes lesz egy rákszűrés is, de biztos, hogy magánrendelésbe fogok továbbra is menni, ilyen "élményt" nem szeretnék megint.

2020. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Barom nagy az a doki, huhh keruld el
2021. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!