Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények, tapasztalatok a...

Vélemények, tapasztalatok a Bajcsy Kórházról? Van esetleg olyan, aki májusban fog ott szülni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 06:59
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem a nagynénim szült ott két lányát,mikor bementünk meglátogatni nem nyerte el a tetszésemet bár lehet azóta korszerübb, a babák nyitott ajtónál voltak olyan huzat volt a folyosón,és a kismamák a csecsemőosztály ajtajába cigiztek.

[link]

itt egy link názd meg.


Én a MÁV(ÁEK)-ban szültem 3 hója és minden szupi volt.

2010. jan. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én márc.11 re vagyok kiírva. Polgár Zoltánnál fogok szülni ha minden jól megy és a pénz is meg lesz. Nekem nagyon kedvesek és segítőkészek voltak eddig a nővérek és az ápolók is. Ha csak egy eltévedésem volt az épületben ajtóig kísértek hogy hova kell mennem, mosolygósak... Bevérzésnél (26 hétnél) szerencsére meg 10 percen belül a doki keze alatt voltam. Nekem eddig csak pozitív

2010. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, én tavaly májusban szültem a Bajcsyban egy kislurkót, és maximálisan meg voltam elégedve! :)


Mikor már 3 percesek voltak a fájások érkeztünk meg a szülőszobában, és azonnal az alternatív szobába mehettem, pedig előttem szabadult fel a szoba pár perccel, de máris elkezdték kitakarítani és amíg az NST-t elkészült, hogy tényleg szülök-e, már kész is volt. Persze minden előnyét kihasználtam az alternatív szobának. Bár eleve bő 3 ujjnyival érkeztem meg, de még volt idő 1,5 órát a sarokkádban vajúdni, majd mikor már majdnem megvolt az 5 ujjnyi, akkor kiszálltam és mentem bordásfalazni, amivel a fájdalmat próbáltam elosztani a testemen,ezért fel felé húzgáltam magam, majd mikor teljesen kitágultam, akkor jöhetett a labdázás, mivel arccal ékelődött be a kisfiam, így egy 1,5 órás rugózás a fájások alatt. E nélkül nem tudtuk volna a kis feje búbját beilleszteni, tehát hasznos egy eszköz, az a labda. Ha nincs, akkor sürgősségi császár lett volna, és bár leírhatatlan fájásokat éltem át, de nem örültem volna egy császárnak, mindenképp az alternatív eszközöket akartam kihasználni. És ez adott a Bajcsyban. Meg engedték, hogy a családom bent legyen: a férjem, az ikertesó felesége, anyósom, sógorom és felesége. Csak mikor már sikerült kibillenteni a rossz beékelődéséből a picit, és elkezdődhetett a tolás, akkor küldték ki őket, csak a férjem és az ikertesóm maradt mellettem. Pár perc alatt kitoltam a 4 kg-s Életemértelmét:).

A Tóthné Mónika volt a szülésnőm és a Dr. Varga Horgosi Ágnes az orvosnőm. Ők mondták folyamatosan milyen pozíciókat kell csinálnom, hogy elkerüljük a császárt, és természetesen szüljem meg a rosszul beékelődött fiamat. Végig a 4 óra alatt, amíg a szülőszobában voltam velem voltak, egy percre sem mentek el mellőlem! Lelket és kitartást öntöttek belém, mikor már úgy éreztem nem bírom tovább.

A csecsemőgondozók is mindig segítettek.


Nekem csak kellemes élményeim vannak a kórházzal kapcsolatban. :)


Legközelebb is ott szeretnék szülni, ha van rá mód, akkor a kádban szeretném világra hozni a családias környezetű alternatív szobában a második gyermekem!


Kívánom neked is kellemes élmény legyen e nagy pillanat, akár a Bajcsyban, akár máshol éled meg! :)

2010. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző, azért ez nem kis dolog, tesóm két hete szült császárral pont ilyen rossz beékelődés miatt, gratula, hoyg megcsináltátok!!!


A kérdésre:


Én tiszta szívből ajánlom a kórházat, lehet nem a legmodernebb, de ez csak kívülről igaz, mert a szülőszobák nagyon szuperok én Sopronból utaztam fel egész 9 hónap alatt terhesgondozásra, majd végül szülni és nem bántam meg, ha lesz következő újra oda megyek.

Tényleg nagyon baba és család barát hely, mindenki kedves és hozzáértő, voltam 4 ágyas szobában még a szülés előtt az sem volt katasztrófa, de szülés után fizetős egyágyasban voltam, hogy a férjem is velünk tudjon lenni 24 órában. Én jó szívvel gondolok vissza, mint ahogy írtam tesóm például rengeteget szenvedett feleslegesen itt sopronban :-)

Minden jót!

2010. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én áprilisban szülök a bajcsyban, és én is nagyon meg vagyok elégedve a korházzal és a szülőszobák is nagyon szépek (szerintem még itthon se olyan otthonos, mint ott) fenyő bútorok, kanapék a kispapának, tv, amit akarsz. és nagyon kulturált. csak ajánlani tudom a korházat. a Polgár Zoltánt én is ismerem, egyszer helyettesítette a dokimat, nagyon rendes.
2010. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
minden doki rendes volt én elég sokat voltam és szinte mind vizsgált, de nagyon kedvesek voltak
2010. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én júliusban szültem ott, és csak ajánlani tudom. Nagyon meg voltam elégedve. Szülésznőm egy tündér (Garáné Magdika) volt, és a doki is teljesen jó volt, sokat segített. Viszont egy javaslatom van, a csecsemősök között nagyon sok jó fej van, de nem nagyon mondanak el semmit maguktól, úgyhogy zaklasd őket kérdésekkel mindennel kapcsolatban, és ha valamit nem értesz, vagy nem értesz egyet, akkor nyugodtan kérdezz meg egy másikat. De ezzel együtt is maximálisan meg voltam elégedve.
2010. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
így van zaklatni kell őket és nem szeretik, ha a bab összekoszolja a ruháját, én inkább adtam be sajátot (első nap lehányta alvadt vérrel a ruháját kicsit mérgesek voltak én meg ijedt, de kiderült csak a szülés alatt nyelte be a vért) ja és az eda-t is gyorsan, szakszerűen megoldják
2010. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat!
2010. febr. 1. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!