Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan válasszak jó szülésznőt...

Hogyan válasszak jó szülésznőt, ha nem ismerek a kórházban senkit?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Ha van választott orvosod, akkor kérdezd meg őt, hogy kivel szeret együtt dolgozni, kit ajánlana.
2008. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Vagy ne válasz szülésznőt!!!!!Miért is kellene?Szerintem felesleges,na meg pénz kidobás.Úgyan úgy fognak veled foglalkozni.Ha nagyon megleszel vele/velük elégedve vegyél nekik egy kisebb ajándék csomagot.

De ha nagyon akarsz akkor szülésznőt akkor kérdezd meg a dokit!!!

2008. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én csak orvost választottam, szülésznőt nem. szerintem is felesleges, de ezt mindenki maga dönti le, na meg pénztárcája is. Egy szülésznő úgy is bent lesz. Én meg a dokimra úgy is számítok nagyon. Főleg rá!

34 hetes kismama

2008. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tart a kórház szülésfelkészítést, vagy szülőszoba látogatást, akkor menj el és hegyezd a füled, dumálj a többi kismamával. És ne hallgass a többi nagyokosra, hogy ők mit fognak csinálni, ha TE szeretnéd, akkor fogadjál szülésznőt. A dokid, vagy a védőnő is ismerhet jót, érdemes rákérdezni. Sok szerencsét.
2008. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én válaztottam szülésznőt, ugyanis a doki a terhességet kíséri végig, de a szülésnél...hát elég keveset van benn. Ott inkább a szülésznő aktív, aki segít. Persze, hogy benn van egy szülésznő, de aki nem válazt orvost, annak is van benn ügyeletes orvos. Szerintem a szülésznő fontosabb, mint az orvos, kivétel, ha várható komlikáció. Engem a szülés alatt jóformán csak összevarrt az orvos- pedig nagyon jó orvos! Amúgy meg úgyis jársz vizsgálatokra, és ott szülésznők vannak, ismerkedhetsz! :-)
2008. ápr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!