Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A dokim elmegy egy másik...

A dokim elmegy egy másik kórházba dolgozni. 33 hetes vagyok. Így "egyedül" hagyott.Mit csináljak? Válasszak másik orvost? Vagy szülésznőt?

Figyelt kérdés
Nem tudom, most fogadjak másik orvost? Vagy inkább szülésznőt? Most lógok a levegőben, azt sem tudom, hová forduljak... Mikor kell vizsgálatra mennem stb... Teljesen kétségbe estem. Ajánlott egy másik orvost, de ő annyira nem szimpatikus, a neten néztem utána.
2008. dec. 18. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik kórház? Melyik város? Probáld meg,hátha itt valaki tud jó dokit ajánlani...de ezt bizti tudta előbb is,miért nem mondta??? pont most jön nst..stb...vagy menj el sztk-ba és szülsz ügyeletesnél..sajn jobbat nem tudok
2008. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pécsen a Szülészeti Klinikán. Azt mondta, kapott egy jobb munkalehetőséget, nem hibáztatom, meg nem is érek vele semmit.
2008. dec. 18. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem orvost már ne, de szülésznőt mindenképpen válasz. Úgyis ő lesz veled végig, és a szülésznőt a 30-as hetekben szokták megfogadni.
2008. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szülésznőt fogadj,hisz tényleg ő lesz veled végig.Én nekem is csak szülésznőm volt és nem bántam meg.
2008. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!