Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete szültem, ez a vérzés...

Egy hete szültem, ez a vérzés normális? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ha kicsit többet megyek, sétálgatok, akkor nagyobb alvadt vérdarabkák jönnek ki, amiből szinte

folyik a friss vér. Bocsi, de ennél szebben nem tudom megfogalmazni. Szóval ez teljesen normális? Félek hogy maradt bennem valami. Lázam nincs, csak olykor szurkál, ha többet megyek mint fekszem.


2012. máj. 11. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj normális ha nem tart tovább kb.4 hétnél!
2012. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez a természetes.

Még hetekig tarthat ez. Olyan is lehet, hogy enyhül, akár el is áll, és napok múlva újra kezdődik. Az is normális.

A hat hetes kontrollra nagyjából vége lesz már.

2012. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!Akár öklömnyi darabok is jöhetnek...nekem volt olyan, de a dokim szólt előre, hogy ne ijedjek meg tőle, mert teljesen normális. Persze amikor megláttam, hogy ez belőlem jött ki beparáztam :)

A mennyiségen se aggódj, inkább majd akkor ha 5-6 hét után sem akar véglegesen csökkenni.

Nekem úgy volt hogy 4 hétig véreztem, 3 napig semmi, majd 1 hétig újra, aztán megszűnt teljesen.

2012. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Akkor nem pánikolok!
2012. máj. 12. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális! Nekem az 5. hétig ilyen volt néha! Utána pedig a 7.hétig véreztem, 1 hét pihi és menstruáltam! úgyhogy a 9.hétig "véreztem" :SSSS

ne aggódj!

2012. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!