Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülés után 3 hónappal...

Második szülés után 3 hónappal marokszámra hullik a hajam. Nagyon félek, ez normális ilyenkor? Bojtorján sampon bevált valakinek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 17:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Bojtorján sampon nagyon jó. De ha ennyire hullik a hajad,akkor vizsgáltasd ki magad,mert valamilyen vitamin hiányod lehet. Ezt a sampon nem tudja pótolni.
2012. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Hajfestéstől előfordul hogy hullhat, nem tudom milyen színűre fested, én úgy tudom a feketétől hullik a leginkább. Aztán a formázás sem tesz neki jót, hallottam olyat hogy valakinek a sok vasalástól kezdett el hullani. Használj sok balzsamot, pakolást, hajvégápoló szérumot, az segíteni fog szerintem. De a szépségvitaminok is jók, nekem a Biovanne-től sokkal egészségesebb lett a hajam.
2012. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerezz be valami vitamint nyugodtan. Ártani nem árt, de szerintem a terhességi hormonok kiürülése a ludas a hajhullásban. Nem minden terhesség után van ez így, ezért nem tapasztalhattad az elsőnél. Esetleg nem lett inzulin rezisztenciád?
2012. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát lányok, fogalmam sincs egyébként. Olvastam, hogy normális terhesség után, akár rengeteg hajveszteség is. De elkeserítő, hogy a szép, vastagszálú, dús hajam egyik napról a másikra elkezd ilyen ütemben hullani. Vörös festéket használok már jó ideje. Az viszont gyanús, hogy az a festék, amilyet eddig használtam, egyszerűen megszűnt (Schwarzkopf Brillance), ezért váltottam másra. A múlt hónapban az újabb festékből sem találtam a boltokban olyan színűt, így bementem a fodrászkellékesbe, és Wellaton festéket vettem. Lassan egy hónapja, hogy felkenték, és hajmosásnál még mindig piros a víz. Szerintetek? El is vékonyodott, sprőd lett a hajam. :(
2012. máj. 12. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Persze,hogy normális, most hullik ki az ami terhesség alatt nem! Ne aggódj nem fogsz megkopaszodni :)

Egy fodrász kismama.

2012. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. máj. 12. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteg hajam volt, a terhesség alatt még dúsabb lett, és a szoptatás alatt iszonyatosan sok kihullot, majd elkezdett visszaállni a rend! Normális.
2012. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia


Én szülés után vagyok 6 hónappal és iszonyatosan hullik a hajam bár már nem annyira mint szülés után de még így is csomószámra hullik.....de ez természetes .

2012. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális dolog.

Általában a szülés után a 3.hónaptól a 6-ig hullik. Általában!!


Nekem is pont három hónapos a picim, és nekem is most kezdett hullani a hajam. Első szülésem után is pont így volt. :)

2012. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első császár volt, utána csomókban hullott a haja, bár azt mondják, műtét után hullik mindenkinek. 2010-ben szültem és még tavaly nyáron is nagyon hullott. Most a 2. babát várom, megszűnt a hajhullás, ahogy terhes lettem. Kíváncsi leszek szülés után mi lesz a helyzet....
2012. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!