Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszésnél bent lehet...

Császármetszésnél bent lehet az apuka? Ha nem is teljesen bent, de üvegfalon keresztül nézheti?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk nem lehetett, de hogy őszinte legyek nem bánom.
2012. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Vérgibbon ***** válasza:
12%
Szia császármetszésnél nem lehet bent mert oda már a bemosakodott orvosok és nővérek mennek be. Ráadásul még üvegfalon keresztül sem nézheti. Pszcihológiai okok miatt. Aki mást mond hülye. De ha nekem sem hiszel kérdezd meg az orvosodat akinél szülni fogsz. Ha nincs akkor a nőgyógyászodat. Vagy bármilyen orvost aki szüléssel foglalkozik. Ha nem te fogsz szülni a párod orvosát/nőgyógyászát.
2012. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Császármetszés műtét. Vakbél műtétre se engednek be senkit :)

Nálunk a műtőajtón kívül állhatott Apa, oda hozták ki megvizsgálni, megmérni, felöltöztetni a babócát. Szóval Apa előbb láthatta, mint én. Nekem csak a bebugyolált manócskát mutatták meg...

2012. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Vérgibbon ***** válasza:
30%
Ez kimaradt. A fertőzések elkerülése végett nem mehet be. Mellesleg mire bemosakodnál már meg is van a gyerek. Anno a lányom születésekor feleségemet 21:53-kor vitték be a műtőbe és 22:01-kor a kezembe is nyomták a gyereket.
2012. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor én biztos hülye vagyok Kedves 2., mert én azt mondom, hogy a férjem nézte üvegfalon keresztül. Mikor már varrtak össze, és a férjem kezében volt a fiam, akkor a gyerekorvos viccesen felajánlotta, hogy készít az egész családról képet. Így van egy olyan fotónk, hogy a férjem kezében a gyerkőc, én meg ott fekszek az üvegfalon túl és varrnak épp össze:-)
2012. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Vérgibbon ***** válasza:
29%
Akkor kedves válaszoló az orvosod elég sok szabályt megszegett evvel a döntésével, mivel lehet olyan ember aki egy ilyen felfokozott lelkiállapotban csinál olyan hülyeséget, hogy bemegy a műtőbe és rendesen elfertőzi azt aki éppen fel van nyitva. Jobb esetben nem történik semmi rosszabb esetben halállal is végződhet. Vagy csak olyan pszcihés sokkot kap, hogy utána járhat ő is orvoshoz.
2012. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne bent?

Az én férjem bent lehetett és nem fertőzött meg!!!!!!

A fejem mellett ült végig,mikor kivették a kislányomat akkor pedig ment vele.

Kérdező!

Nyugodtan menjen be a párod ha lehet.Nem fog látni semmit,a sima szülésnél sokkal többet látnak.És nekem például sokat jelentett hogy bent volt velem a férjem.

És hogy megfertőz?Ez oltári nagy hülyeség! Ha fenn állna a fertőzés veszély akkor az orvosok nem engednék meg hogy bent legyen az apuka!!!!!!!!!!

2012. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

És nyilván nem utcai ruhában volt bent.Venni kellett egyszer használatos ruhát amibe átöltözött.

2012. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ja és akkor a 2.válaszoló szerint én hülye vagyok.

Kedves 2.!

Nem túlzás lehülyézni a másikat?????????

2012. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
És nem túlzás lepontozni valakit, aki azt írja hogy nem bánja hogy nem volt bent a párja, amíg felvágták a hasát..??? Na jó éjt mindenkinek..
2012. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!