Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csak én tudom rosszul, vagy...

Csak én tudom rosszul, vagy valóban nem jöhet be az apuka a szülőszobába, hogyha nem mentünk el arra a szülésre felkészítő oktatásra?

Figyelt kérdés

Pár éve még nem így volt, de mintha ezt hallottam volna, lehet, hogy nem igaz... Akik mostanában szültek, azok biztos tudják hogy megy ez... (?)


Előre is köszönöm!

33 hkm



2012. ápr. 12. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk bent volt apa mind a két gyereknél.Semmilyen szülésfelkészítőre nem jártunk.

2éves kislány,7hónapos kisfiú

2012. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi se voltunk oktatáson és bent volt a férjem.
2012. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapja szültem Siófokon, és a Párom benn volt vajúdáskor, a kitolásnál kiment, de az 5 perc volt (még ruhát is adtak Neki ingyen, nem kell venni, mint másoknál olvastam). Előtte nem voltunk felkészítőn, nem tudtunk elmenni.

Boldog Babavárást és könnyű szülést!

2012. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Én is Siófokon fogok szülni :-)

Akkor megnyugodtam, mert ideje sajnos nem sok van, sokat dolgozik...


Gratulálok a babákhoz! :-)

2012. ápr. 12. 10:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is: gratulálok a Babához!

Salgótarjáni vagyok. 2006-ban, unokahúgom születésekor bátyámnak még részt kellett vennie a felkészítő oktatáson.

2010-ben a férjemnek a kislányunk születésekor már nem.

Azt (anno) én is döbbenten olvastam, hogy néhol meg kell venni a steril ruhát az apukának. Sokan szidják a salgótarjáni kórházat, de itt Apa kezébe adták a műtős ruhát!!!

2012. ápr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem kell semilyen felkészítőre menni.
2012. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem anyukám volt a szülésnél mert párom külföldről nem ért haza,semmi felkészítő viszont a steril ruháért 1000Ft-ot kellett fizetni.Pécs
2012. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk nem is tartanak szülésfelkészítőt. Szerintem nyugodtan bemehet az apa.
2012. ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem kell ez a felkészítő oktatás. Az apa nyugodtan bemehet...igaz, én inkább kiküldtem őt:D
2012. ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!