Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi pénzt szoktak adni...

Mennyi pénzt szoktak adni fogadott orvosnak a szülés levezetéséért Budapesten? Ha szülésznő nem fogadott, akkor annak szoktak pénzt adni, ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne azt írjátok, hogy a vizsgálati díj 10-szeresét, hanem konkrét összeget.


Köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 15. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mindig annyit adok, amennyit gondolok. Nem szeretem a fix tarifákat, ezért nem is mentem olyan orvoshoz, aki így dolgozik. Mivel azt mondta rám bízza, így alkalmanként 500-et adtam neki, a szülésért meg 40 ezret.

De ha nem lettem volna vele megelégedve, akkor nem kapott volna ennyit.

2012. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2008-ban alkalmanként 5ezer,szülés 50ezer(Bajcsy kórház)fogadott szülésznő : szülés:25 ezer, Nst-re nem kért pénzt.
2012. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, alkalmanként 5000-et adtam, nem 500-at:D
2012. máj. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első szülés 2009. A magánrendelés 10ezer ft/alkalom. Szülésre azt mondta a doki, hogy amennyit gondolok. 50 ezret adtam, örült neki. Szüléssznő nem volt fogadott, abban a kórházban nem is lehet. Nagyon meg voltam elégedve 20 ezret kapott.

Júliusban fogok megint szülni, ugyanennyit gondoltam.

2012. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont egy éve mi úgy adtunk, hogy:

A fogadott orvosnak (akinek nincs tarifája, mert egy normális orvos, tehát nem mond semmit előre, ha adsz utólag, megköszöni, de ha nem adsz, akkor sincs semmi, de gondolom ha valaki felfogadja, és bejön hozzá a szülésre akár éjszaka, akkor nyilván illik honorálni) az anyasági támogatás összegét, ami azt hiszem 60e vagy 65e Ft volt, de ezt még megfejeltük 10e-vel, szóval úgy emlékszem végül 75-t adtunk, ill. karácsonykor jártam a 6. hónapban, akkor is vittem neki ajándékot, 10e+1bor és csokidesszert. Mi nagyon megkedveltük ezt az orvost, abszolút jó szívvel adtunk mindent.

Szülésznőm nem volt fogadott, az ügyeletes kapott 10e Ft-t a végén, és szerintem nagyon örült neki. Vele is maximálisan meg voltunk elégedve.

2012. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én dokimnál 70000 ft a szülés(a sima és a császár is).Ez így volt 2008-ban is,és most is(ősszel szülök ismét).Nekem fogadott a szülésznőm is,Neki 30000 ft a tarifája.Ha nem lenne fogadott,de normálisan bánna velem,mindképpen adnék pénzt,kb. 20-25 ezret.Bp.-i vagyok én is.
2012. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
terhesgondozás alkalmanként 12.000,szülésre 120.000et adtunk meg egy pálinkát.(kért programozott császár volt)
2012. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Terhesgondozás alk 10.000ft a rendelőjében, kb 7alkalom, a többiben a kórházban voltunk ahol rendel.

Utolsó pillanatban lettem, császáros, amikor megkérdeztem hogy elvállal-e akkor mondta hogy amennyit gondolok.

50.000 adtam.

2012. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!