Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3honapja szultem. Febr17. en...

3honapja szultem. Febr17. en aprilis 9. en megjott. Azota nem. Ma egy hete hogy kesik. Masnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Szules ztan 5hetig vereztem . Ra 5 6 hetre ugye mejott rendesen. Majus 12. En kelett vna menstrualnom de nem... Terhes nem hiszem h lehetek , mert ugyan nem gogyszerrel , de vedwkeztunk. Nem is erzem h lenne valami valtozas, csak ennyi h nem jott neg. Szerdan rendel a dokim varjak meg v menjek orvishoz?

2012. máj. 21. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális,ha még nem állt be a ciklusod. Én tavaly február 19-én szültem, nekem is áprilisban jött meg először, majd utána össze-vissza. Volt,hogy 42 napra jött meg,mindig paráztam ,de szerencsére terhes nem voltam.

Terhességem elött totál pontos ciklusaim voltak, szülés után felborult. Kb 6-8 hónappal szülés után állt be vmennyire, de akkor sem pontosan. Csak olyan 28-34 naposakra. Egy pár hónapja nuvaringgel védekezem, így most újra pontos:)

2012. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mókica84 ***** válasza:
szia!én márc1én szültem véreztem kb.3hétig majd a szülésre 23nappal megint megjött majd a következő ismét 23napra jött meg.Azóta viszont semmi mi is védekeztünk óvszerrel majd kb.1hete elkezdtem fogamzásgátlót is szedni.Az orvos nekem az mondta h amíg szoptatok ne is akarjak rendszeres menstruációs ciklust.de ha úgy érzed akkor szerintem menj és nézesd meg magad akkor legalább megnyugszol
2012. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En mar nem szoptatok epp ezert furcsalom hogy nem allt be a ciklusom
2012. máj. 21. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sem szoptattam már, mégis úgy volt, ahogy írtam. Ne akard,hogy rögtön minden visszaálljon, sajnos kell egy kis idő, 9 hónapig hormonbomba voltál...
2012. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oke koszi a valaszokat! Remelem tenyleg nincsen semmi baj
2012. máj. 22. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!