Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mikortól...

Császármetszés után mikortól lehet már oldalra fordulni? A második héten még nem korai? Hogy lehet felkelni az ágyból úgy, hogy ne hasizomból?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj úgy ahogy akkor keltél,amikor már sokadik hetes terhes voltál.Nekem ami bevált,oldalrafordullás,majd kézzel feltolom a felsőtertem,majd magamalá szedem a lábaimat,és feltolom a fenekem,majd hozzáegyenesedem.(Nekünk nagyon alacsony az ágyunk,olyan 15cm.)Hogy mikor kelhetsz fel nincs infóm,mert tapasztalatom sincs a császárral kapcs.
2008. ápr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hónapja volt császármetszésem és már a kórházban a harmadik nap oldalra fordulva aludtam, feküdtem, hogy lássam a babómat, a műtét után 12 órával már fel kellett kelni sétálni, kb 5 hétig nem hasizomból kel fel szerintem az ember még akkor sem ha hanyattfekvésből felül én legalábbis ezt tapasztaltam(nem éreztem hasizomnál semmi feszülést se fájdalmat).
2008. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csatlakozom az elöttem válaszadóhoz és még annyi hogy én itthon már ha hanyatt is feküdtem simán hasizomból keltem mert ugye kell is eröltetni nehogy mégjobban elpuhuljon a ahsizmod.

2008. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Szia

Hát én kébzeld el mikor kivittek a mütőből felébredtem és utánna röktön oldalra is feküdtem!!!!!

2008. ápr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyből oldalra fordultam igaz kicsit nehézkesen, 6 óra mulva pedig már egyedül zuhanyoztam és sétáltam, 8 nap után már autót vezettem :)

nem kell elhagyni magunkat!!!!

2008. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!