Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megbántad a gátvédelmet?

Megbántad a gátvédelmet?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy megváltozott-e a szex a gátvédelem után, vagyis milyen lett odalent? Nem marad tágabb?

Nehezebb végigcsinálni gátvédelemmel a szülést?



2012. máj. 23. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Másodiknál volt gátvédelem. Dehogy bántam, minden szempontból jobb volt, mint az elsőnél.

Szülés sem nehezebb, a kitolásnál kell nagyobb türelemmel lenni, de nem vészesebb.

2012. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy nem leszek képes a kitolásnál azt csinálni, amit a szülésznő mond. Vagyis, hogy tartsak vissza, amikor kontrakció van.
2012. máj. 23. 19:48
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nem bántam meg!


és ha én, a hisztis liba képes volt végigcsinálni, akkor más is. :)

2012. máj. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bántam meg! (én is nagyon hisztis vagyok) :))))

Szülés után simán ültem , tettem vettem! Kicsit meg volt duzzadva lent, de az is elmúlt 2-3nap után! Nekem nem kellett visszatartanom semmit kinyomásnál!

Nálam jobb lett a szex, én nagyon szűk voltam lent, de ugyan olyan is maradtam! És nem lettem tág!

Nem tudok véleményt alkotni, h nehezebb-e így, mert első szülésem volt, de én 4óra alatt megszültem mindenféle szakadás, repedés nélkül! Szerintem ha fejben ott vagy és laza vagy, tehát nem stresszelsz és nem azon agyalsz, h nem fog sikerülni, akkor minden ok lesz!

2012. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint az Utolsó, nálam is így volt. Még csak repedés sem lett 4,3 kilós babával. Nem lettem tágabb, sőt. :) Azóta még jobb a szex, mint előtte, arról nem is beszélve, hogy ha egyáltalán nincs seb, nincs varrat, nincs fertőzésveszély, és én pl. a szülés másnapján (otthon voltunk) már gombapaprikást főztem és mostam, teregettem. A kitolásnál az ösztöneidre hallgass, hogy mikor hogyan és mennyire nyomj, amikor érzed a gátadnak feszülni a pici buksiját, akkor többször engedd vissza egy kicsit, majd újra nyomj, így szép fokozatosan tágítja a gátat, ami nem szakad, nem reped.
2012. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nos, még van addig időm, hogy felkészüljek.

Én az első fiamat burokrepesztés után 2 órával már a kezemben tartottam. Nem vagyok a hisztis kategória, egy szó nélkül végigcsináltam, de a legvégén a betapintást már nem bírtam, akkor betelt a pohár. Hozzáteszem, két napig otthon vajúdtam, csak nem tudtam, hogy az az. Csak 36 hetes voltam.

Ha a 4300grammos babát meg lehet szülni, akkor nekem is menni fog!

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2012. máj. 24. 13:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem nem és nem!!


Az első babámnál vágtam, a másodikat megúsztam ép gáttal. Ég és föld. Persze a kitolás így sokkal jobban fájt, de utána mintha elvágták volna a fájdalmat. Az első szülésem után meg két hétig szenvedtem a gátsebemmel. A ssex terén meg semmi nem változott.

2012. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
1.gátmetszés, 2. gátvédelem - ez ezerszer jobb!
2012. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Még valami:


"Én attól félek, hogy nem leszek képes a kitolásnál azt csinálni, amit a szülésznő mond. Vagyis, hogy tartsak vissza, amikor kontrakció van."


Nekem ugyanúgy kellett tolnom, mint az elsőnél, semmit nem tartottam vissza, ilyenre nem is adott utasítást a szülésznő.

2012. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nekem a szülésznő úgy mondta, hogy vissza kell tartani és akkor nyomni, mikor nem lesz fájás, így folyamatos lesz a tágulás, könnyebben fog idomulni a baba fejéhez a gát. Az első fiam 3 tolásból meglett.
2012. máj. 24. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!