Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az lànyom 3es fel eves....

Az lànyom 3es fel eves. Szeretnenk most kistesot, ha megint nem lesz fogadott dokim, attol meg kerhetek gatvedelmet? (elsonel gatmetszes volt, de anyukam is igy szult, elsonel metszes, masodiknal nem, es ugyeletesnel. )

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne kérhetnél.Igazából az ottani szülésznővel kell egyeztetned erről,mert általában ők csinálják.De te is elkezdhetsz majd otthon rákészülni.intim tornával,és gátmasszázzsal .Én is ügyeletesnél szültem.mondjuk nálunk ismerős volt a szülésznő,de attól még meg csinálják,ha megkéred őket.Ha szülésznőt fogadsz,ami szerintem bőven elég,max 30000 kérnek el ,de sokuk nem kér pénzt,mi ajándékkosarat adtunk neki.
2011. szept. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj ez jo hir,az elozo lanyomat is szinte a szulesznovel szultem,es ismeros volt raadasul,o tagitott meg o volt velem,es mar akkor megbeszeltuk h legkozelebb is egyutt szulunk.csak az a baj h ot nem tudom felfogadni mert messze lakik vonattal jar be ide es ha lejar a muszakja haza megy,es ot nem tudom ugrasztani ha gyorsan kell jonni,meg be sem tud ugy jonni.az elozo is azert sikerult vele mert pont o ugyelt,de csak 5ig volt velem,mert akkor is ment a vonathoz,pont a szules vegere atadott masnak,de o is rendes volt hal istennek.jo lenne megint oket kifogni.
2011. szept. 14. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
A gátvédelmet a szülésznő csinálja,elsőnél kellett gátmetszés, de a második babámat gátvédelemmel szültem, egy öltésem se volt,a doki "csak" összevarrja a metszést.
2011. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alaszka ***** válasza:
Nekem is az első egyből vágással volt, a másodiknál pedig kértem ott a helyszínen, hogy ne vágjanak, ha nem muszáj, és az ügyeletes szülésznő alkalmazta a gátvédelmet, de így is vágni kellett egy picit, de tényleg picit. Nem akarlak ijesztgetni, de nekem ez a gátvédelem nagyon nagyon fájt, olajjal masszírozta körbe körbe, mikor már ott feszített a baba feje. Már én könyörögtem, hogy vágjanak...
2011. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!