Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki Szent Imrében szült...

Van aki Szent Imrében szült és Kovács Zoltán volt a fogadott orvosa?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleménye az orvosról, továbbá az mennyit adott neki?

Volt fogadott szülésznőtök?Ha igen mennyit adtatok neki?

Esetleg olyan esetben is érdekelne a pénzadás, aki bár Sz.I.-ben szült, de más volt a fogadott orvosa.



2012. máj. 25. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

én hozzá jártam sima nőgyógyászatra, de hogy őszinte legyek, én nem nagyon ,,szerettem", vagy kedveltem.

én mikor terhes lettem másik orvost választottam Dr. Nyulasi Gábort.

Azóta ő a fogadott orvosom, 32. hetes vagyok.

Volt , hogy éjjel hívtam, mert megijedtem, és nagyon segítőkész volt.

De ez az én véleményem.

Nyulasi doki tarifája: 11e/ hó és 80e a szülés.

barátnőm nála szülte a kisfiát és ő is pozitívan beszélt róla

2012. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most szültem ott, szobatársam dokija volt K. Zoltán, és ügyeletes is, vizitelt, amíg bent feküdtem.

Emberileg kedves volt, szakmailag ill pénzről nem tudok.


Én nem vagyok mérvadó, ismerős a doki, a szülésznő meg távoli rokon, így minden más.

Viszont a dokim nem ért be szülésre, így szülésznővel szültem.


Ha anyagi megfontolásaid vannak, akkor én azt javaslom, hogy szülésznőt fogadj csak, és ügyeletessel szülj, az jó párosítás. Nekem gyakorlatilag a szülésznőm vezette le a szüléseimet.

2012. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én lassan egy éve szültem a Kovács Zoltánnal, és hozzá jártam terhesgondozásra is. És csak jókat tudok róla mondani. Kb. 4-5 hetente hívott a magánrendelőbe, illetve mindig úgy időzített, hogy egy adott vizsgálati eredménnyel menjek, ne előtte. Minden kérdésemre türelmesen és kielégítően válaszolt, pedig abból volt bőven, most így utólag, talán hülyeségeket is kérdeztem tőle. :) Volt, hogy éjjel hívtam, akkor is fogadta a hívásom és nem rázott le. Egyébként tényleg lehet őt hívni bármikor, ha nem ér rá, akkor vagy ír egy sms-t, vagy kéri, hogy te írd meg neki, mi a gond, kérdés, és majd válaszol.

Én megkérdeztem tőle, hogy mennyit szokott kérni egy szülésért, mire ő azt válaszolta, hogy ezt nem neki kell eldöntenie, attól függ, ki mennyire van vele megelégedve, illetve ki mennyit tud adni. Mi 150 eurót adtunk neki.

Volt fogadott szülésznőnk is, Molnár Gabi, aki nagyon-nagyon kedves és szimpatikus volt, szülés előtt kétszer találkoztunk, s mondta, hogy a kiírt időpont előtti héten ő szabadságon van, de persze attól jöhet a baba, s őt is hívjam nyugodtan, bejön. Hát persze, hogy korábban jött a kicsi fiú, hívtam is éjnek éjjelén, mire ő kinyomta a telt. Másodjára mikor próbálkoztam, már ki is volt kapcsolva a telefon. Na akkor hívtam a dokit, aki mindent elmondott, mit csináljak, mikor induljunk a kórházba. Őt majd értesítik az ottaniak, hogy mikor kell jönnie.Hajnal fél3-kor értünk oda, az ügyeletes szülésznő egy tünemény volt, de sajnos nem tudom a nevét, reggel 7-kor jött Kovács Zoltán, s a nappalos szülésznő, Nyulas Jolika. Ők ketten, illetve egy tanuló lány, meg persze a férjem voltak, akik segítettek nekem mindenben. Nagyon hálás vagyok mindannyiójuknak, mert nem volt rövid a szülés, se könnyű, de ők elviselhetővé és olyanná tették, hogy egy gyönyörű emlékké váljon. Egyébként így a fogadott szülésznő bukta a pénzt, amit neki szántunk (100 euró), s megkapta a Jolika.

Most 8 hetes kismama vagyok és újra Jolikával szeretnék szülni, illetve a doktor úrral, de sajnos ő már januárra nem tud szülést vállalni, így kénytelen vagyok egy másik orvost választani a Szent Imréből.

2012. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!