Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit kér manapság Professzo...

Mennyit kér manapság Professzor Rákóczi (Szent Imre Kórház Budapest) a szülésért, ha nála volt terhesgondozáson is az ember lánya?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát érdemben sajnos nem tudok neked segíteni, én három éve jártam hozzá terhesgondozásra, de nem nála szültem mert éppen akkor elutazott. De a szobatársaim mondták, hogy még szerencse, mert ők úgy hallották, hogy 15o ezret /!/ kér egy szülésért. Nem tudom mi igaz belőle, de az tény, hogy nagyon pénzéhes. Én a kórházba jártam hozzá, mert akkor még ott is fogadott pácienst, de minden alkalommal elkérte az 5 ezret vizitdíj gyanánt, holott fél percet sem voltam benn nála. Megnézte az UH felvételt, mondta, hogy minden rendben, x idő múlva menjek és kész. Majd közölte, hogy kér 5 ezer ft vizitdíjat.
2009. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen, sajnos én is ezt hallottam és jól jött a megerősítés:(

klassz lenne ha jönne valaki aki mostanában szült nála..

2009. jún. 30. 08:41
 3/10 A kérdező kommentje:
és köszönöm szépen a válaszodat! :)
2009. jún. 30. 08:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Úristen!Döbbenten olvastam az első választ.Nem is magánrendelésre jártál hozzá és elkérte az 5000 ft.Hát én tutira nem járnék ilyen dokihoz.Én Dr. Faludi Pálhoz járok a 28. hétben járok és a kisfiamat is nálla szűltem.Sztk-ba jártam hozzá nem volt pénzem magánrendelésre,de ugyan úgy viselkedett velem mint azzal aki a magánrendelésére járt.Sőt a szülés után nem tudtam Neki csak 30000 Ft-ot adni és semmi gond nem volt.Utána is ugyanúgy foglalkozott velem.Most is ugyan olyan rendes lelkiismeretes orvos mint akkor volt.Bár segíteni nem tudok Neked de ha egy orvos ennyire pénz éhes akkor érdemes Vele eggyáltalán foglalkozni??
2009. jún. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Teljesen igazad van, tényleg nem ilyen orvoshoz járni, de én teljesen véletlenül kerültem hozzá vagy 7 éve, akkor komoly problémáim voltak, akkor nagyon rendes volt velem, holott máshol nem ezt tapasztaltam. Aztán mikor terhes lettem maradtam nála, előre én sem tudtam, hogy ennyit kér, úgy voltam vele, hogy biztos sokat mert professzor, de nagyon bíztam benne, a szaktudásában. Ilyen szempontból nem is csalódtam benne.
2009. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy a magánrendelésén szerintem arányaiban nem kér sokat. Ennél sokkal többet kérnek pesti nőgyógyászok.
2009. jún. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

egyetértek a pénzéhséget illetően, a kismamára fordított idő és a fizetési elvárás nem egyenesen arányos.

sokszor éreztem magam úgy nála, hogy "elnézést hogy egyáltalán itt vagyok, már megyek is , nem akarok zavarni"

ha 7000-et kell csak fizetned, akkor is arra számítanál, hogy 2 percnél tovább lehetsz bennt a rendelőben.Főleg ha első gyerekes anyuka vagy.

Volt olyan orvos akinél 10.000 volt a vizitdíj, de 30 perceket bőven bent voltam, készséggel válaszolt minden kérdésemre.

2009. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Te sem tudsz árat mondani? Mert engem is most már érdekelne, hogy mennyiért vezet szülést!

Első voltam!

2009. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát őt magát kéne megkérdezni
2014. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017-ben meg tudja válaszolni újra valaki ezt a kérdést? Köszönöm!!
2017. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!