Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma este bekell menem a korházb...

Enke17 kérdése:

Ma este bekell menem a korházba mert beteszik a ballont. Hallodt már valaki rola? FÁJDALMAS?

Figyelt kérdés
NAGYON FÉLEK HOLNAP REGEL 7KOR MEGINDITJÁK A SZÜLÉST :(

2012. máj. 30. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fájdalmas, csak kellemetlen. Kitágít kb. 5cmre, hogy mégse a 0-ról indulj. Az 5cm után kiesik a ballon, tehát kb. reggelre. De gyakorlatilag nem leszel előbbre vele sokkal, mert ugyan kitágulsz, de a méhszájad nem puhul fel. De mégsem zárt méhszájjal kell indulnod, ami azért jó dolog. Ne aggódj miatta. Gondolj arra, hogy holnap ilyenkor már babázol :)

Könnyű és csodás szülést kívánok neked!

2012. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A ballon felhelyezése nem fájdalmas! Ha minden jól megy, elkezdesz tágulni, és jönnek a fájások. Kitartást! :)


Majd írd meg, hogy mi volt! Drukkolok! :)


Gyors szülést, egészséges babát! :)

2012. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem itt nem egészséges babáról és 40 hetes terhességről van szó:((((
2012. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod 20:20as?
2012. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

2x szültem, de egyszer sem volt ballon. nem is hallottam még ilyet.

De ballont hallottam már a 20. hét környéki szülésindításnál.

Ne legyen igazam.

És lefelékonyuló szájat írt a kérdező:(



Szülésindítás a 40. héten burokrepesztéssel, esetleg oxitocinnal kezdődik.

2012. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak akkor lehetséges. Főleg, ha a kérdező valóban 17 éves. (Fejletlen méhvel rendelkező nők esetében jó választás.)
2012. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A ballon nagyon kíméletes szülésindukciós eszköz, sajnos nagyon kevés helyen alkalmazzák, kevesen ismerik ;( Az István kórházban biztosan, nekem ottani doki helyezte fel bő 2 ujjnyi méhszájra, este. Másnap reggelre 5 cm-re kitágított, fájdalommentesen. Szerintem kevesen mondhatják el, hogy 5 ujjnyi tágulást fütyörészve értek el... Jó dolog!
2012. máj. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is ezért kérdeztem,mert imerősömnek is 40.héten is evvel tágították.
2012. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!