Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány hetes kortól érdemes...

Hány hetes kortól érdemes inni a málnalevél teát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
36
2012. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én 36.hetet olvastam!
2012. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

bizony 36

előtte nem szabad mert károsodhat a magzat

2012. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 35 héttől el kezdtem inni(napi 1 csészével),aztán a hetek haladásával már akár 3 csészével is ittam,semmi hatással nem volt rám.
2012. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36-37
2012. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló figyelmébe ajánlanám:


Míg népgyógyászati adatok szerint a málnalevél tea megkönnyíti és meggyorsítja a szülést, addig klinikai vizsgálatok eredményei nem igazolják azt egyértelműen, hogy a tea fogyasztásával a vajúdási munka vagy idő csökkenthető. Abban azonban egyetértés mutatkozik, hogy a málnalevél alkalmazása nagy múltra tekint vissza, használata a terhességben biztonságos, és annak a magzatra nézve káros hatása nincs.


Dr. Budai Marianna

szakgyógyszerész

2012. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yoperhonen ***** válasza:
en 37 hetesen kezdtem el inni, 4 nap mulva meg is szuletett a babam. Persze jo sok egyeb is kozbejatszhatott (szuperhold volt aznap, sex, agykontroll) de en a tobbi gyermekemnek is be fogom vetni :)
2012. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!