Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi idő után lesz újra...

Mennyi idő után lesz újra olyan a has, mint a szülés előtt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészt függ a genetikától és másodsorban hogy mennyire edzettek a hasizmaid.
2009. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
én 3honapja szültem császárral,már majdnem olyan,mint előtte volt...
2009. júl. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hete szültem, már majdnem teljesen a régi...
2009. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elég edzett volt a hasizmom, tavaly nyáron elég sokat tornáztam, mozogtam és hasammal sose volt gondom. Most 36 hetes vagyok, eddig elég szép a poci, nincs stria, repedés (rem.nem is lesz) Akkor van remény, hogy nem fog nagyon lógni? Persze majd edzőterembe is szeretnék menni, de most a baba lesz az első, tehát nem hiszem, hogy 3-4 hónapig eljutnék bárhova is...

2009. júl. 1. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én mindig is egy lusta dög voltam, és puha volt a hasam. Szülés után kisebb lett, mint előtte. Aztán szoptatás alatt megnőtt. Most, hogy a babám kezd kevesebbe szopizni /7 hós/ egyre kisebb lesz.

Egyénenként változó, van akit leszív a szoptatűs, van, akinek kell tartalék.

2009. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

De jó nektek! :)

Az én hasam még mindig nem ment vissza teljesen, pedig 6 hónapja szültem. Tornázom is pedig, mert már nem szoptatok. Mondjuk nekem a terhesség alatt csak a pocakom nőtt meg, egyébként "egy szál bél" vagyok. Remélem még alakul valamit.

2009. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló alkat lehetsz, mint én. Nekem is nagyon szép lapos hasam volt mindig, terhesség alatt is szép maradt a bőröm, szülés után néhány hét alatt visszaállt. A 6 hetes kontrollon azt mondta az orvos, hogy általában a 3. hónapra szokott ilyen lenni a has. Pedig vettem hasleszorító bugyit is, de szülés után az volt a legkisebb gondom, nem hordtam, és nem is kellett.
2009. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!