Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek az alapítván...

Mi a véleményetek az alapítványi, a babás és fizetős szobákról?

Figyelt kérdés
Persze szülés utáni szoba!
2009. júl. 1. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem az a véleményem, hogy 2 napig vagy bent, nem mindegy?

Én 4 fős szobában voltam, semmi gond nem volt. Éjszakára mindenki leadta a babát az újszülött osztályra, nagyon jól tudtunk aludni. Persze az is szerencse volt, hogy mind a négyen magyarok voltunk, ha érted mire gondolok.

2009. júl. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én kétágyaba szeretnék menni, legfőképpen azért mert van hozzá saját fürdőszoba, amit valszeg alaposan ki fogok használni. egyrészt mert szerintem gyakran kívánkozom majd a zuhany alá, másrészt pedig augusztusban valszeg elég melegek lesznek, és jól esik majd tusolni emiatt is. nálunk 3000Ft-ba kerül, és a baba is velem lesz ha minden jól megy.
2009. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem tök fölösleges külön szobába menni, nálunk 3 ágyas kórtermek volta, 24 órás rooming-in rendszerrel

Tv-úgysem néztem volna a külön szobában,örültem, amikor aludhattam.

Meg jólesett beszélgetni a többiekkel.

2009. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg örültem hogy egyedül lehettem.A kórházban amúgy 6 ágyas szobák voltak(hááát oda inkább nem)főleg azért mert azt mondták hogy a család nem mehet be a kórterembe, hanem a babát kell kivinni, pont azért hogy ne zavarják a szobatársakat.Ehhez képest tódultak be a szobába a látogatók, hozzáteszem cigányok.Na én inkább kifizettem a napi 10.000 nagyon megérte, és één tvztem nagyon élveztem hogy nem zavar senki.Csak ajánlani tudom!!
2009. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Örülök,h ilyen jók a tapasztalatok!Meg,h ennyire gatdagok vagytok!Nálunk 8 ezer ft lenne a szoba és 5 napig kell bent lenni!Azért kérdeztem,mert szerintem hülyeség!!!

Örülni fogk,hogy ki mehetek látogatókhoz(akik nincsenek sokan),legalább nem kell egész nap feküdnöm!!!!!

Köszönöm a válaszokat!És pár hozzászólóval közlöm,hogy én is CIGÁNY vagyok!!!!

Ezt nem itt kellett volna elsütni!!!Szomorú,hogy ezzel másokat megbántottok!Vigyázni kell mit beszélsz!Sosem tudhatod,hogy ki ül a net másik végén!!!!

2009. júl. 1. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Azt hiszem ezzel hosszú vitát nyithatnánk. Nem akartam senkit megbántani, mert tudom, hogy nem mindenki egyforma.

De mi 5 hetesen voltunk a kórházban a kislányommal. Ott is volt valaki, akit akkor itt nem nevezek néven. Amikor hazamentek kipakoltak egy egész kórházi szekrény gyerekruhát, amit a beteg kisgyerekek kaptak adományba, meg hazavittek egy kórházi babakocsit is. Nem értem, hogy van valakinek bőr a képén ilyet csinálni?!

Szóval én ilyen szobatársakat nem szeretnék. Aki meg nem ilyen, azt nagyon sajnálom, hogy a társai így lejáratják.

2009. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy csak akkor 5 nap, ha császár. Egyébként 3, de én 11-kor szültem, és azt a napot is beszámították. Így 2 napot voltam bent. A fürdőszoba egyébként tényleg gáz volt, hogy állandóan foglalt volt, amikor kellett volna. De mi a dokinak is fizettünk, így eszembe se jutott, hogy még a szobáért is külön fizessünk.
2009. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 ágyas szobába voltam egy hetet kellet maradnunk és végig egyedül voltam a mellettem lévő 3 ágyas tele volt és volt még 1 üres 3 ágyas nagyon élveztem a dolog nyugodtan bírtam pihenni a fürdő is mindig szabad volt ha társaságra vágytam a szobák előtti részen beszélgettem a többiekkel. Nem hiszem hogy a következő babámnál is ekkora szerencsém lesz így a fizetett egyedüllétet fogom választani
2009. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne haragudj, de Te direkt azért teszel fel egy kérdést, hogy utána leszúrd azokat, akik nem úgy válaszolnak, ahogy Te gondolod?

Szerintem aki megengedheti magának, az miért ne venné igyénybe? Talán abból a pénzből, amit ő kifizet lehetőség lesz a többi szoba/ berendezés fejlesztésére is.

Van aki pedig direkt erre sprórol, hogy az apuka is meg tudja látogatni, kézbe venni a picit, amíg bent vannak. Na én is pont ezért szeretném igénybevenni, mert egyébként nem jöhetne be a férjem és csak üvegfalon keresztül láthatná a kislányát. Nekem ez olyan rossz érzés. Nem azért, akarom mert idegenkednék a szobatársaktól! Pl. ha lenne egy külön szoba a kórházban, ahova ki lehetne vinni a babát, hogy legalább a papája kézbe vehesse, ilyen gondom sem lenne.


Üdv!

Boldog babavárást, könnyű szülést!

2009. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kathrin01 ***** válasza:
100%

Soki helyen nem engedik be a szobába a látogatókat a fertőzés miatt. Legalább is a Margit kórházban így volt. A babát is csak egy üvegfalon keresztül nézhettük meg.

Nekem jó lesz a sima 4-5 ágyas szoba is, és fogadott orvosom se lesz, mert nincs rá pénzünk. Én szeretem a romákat, sok jó embert ismerek. Nem szabad általánosítani. Sok sikert a szüléshez.

2009. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!