Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán a szülészeten...

Nyíregyházán a szülészeten mellettetek volt a baba vagy elvitték? Az alapítványi szobába elviszik ha kéred?

Figyelt kérdés
2009-ben még csak 1 szoba volt amiben csak, hát hogy is mondjam szépen, hasonló társadalmi helyzetű és etnikumú anyákat tettek és csak náluk volt ott mindig a gyerek de a többi szobából elvitték mindenkitől. Most van vlmi változás?
2011. okt. 12. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Most már melletted lehet a baba, ha kéred-császárral szülteknél is-a fürdetésre viszik el és ha esetleg fáradt vagy talán kérheted, h bevidd az osztályra.A nővérek egyébként felajánlják, hogy akkor igény szerint tudod szopiztatni. Ha szeretnéd, h veled legyen popsitörlőt vigyél,mert azt nem adnak, de minden egyebet igen.

Könnyű szülést és jó egészséget!

2011. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Mondjuk az anya szempontjából szerintem sokkal jobb ha elviszik a babákat ,mert mindenki hulla és legalább éjszaka tudtak eddig aludni a mamák, amíg bent vannak, utána néhány hónapig annyi az alvásnak. És a barátnőm mesélte, hogy míg bent voltak 4 napig járkált a gyerekkel minden éjjel, hogy a többieket ne zavarja. Na ez egy frissen császározott nőnek mondjuk elég gáz szerintem. A másik oldal viszont hogy rossz volt nézni hogyan bántak a nővérek a begyűjtött csecsemőkkel, szóval baba szempontból meg jobb az anya mellett. Nehéz ez.

Mondjuk én sajnos nem tudom mert csak néző voltam mert az én kislányom a koraszülött osztályon volt én meg a szülészeten nézetem ahogy a többiek babáznak. 2. nap azt hittem kiugrom az ablakon bánatomban. Na ezt most nem így tervezem ,hanem külön egy szép VIP szobában a babám és én... Remélem Isten is megsegít

2011. okt. 13. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!