Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt már valakinek programozot...

Volt már valakinek programozott császára és hamarabb beindult a szülés?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem az volt, hogy rossz NST miatt felküldtek szülőszobára, mert azt mondták, hogy így semmiképp nem lehet hüvelyi. Mire felértünk, beindult magától is (még csináltak egy 1 órás NST-t), 120-170-es fájások voltak, de egy órán belül megcsászároztak. Szerencsére, mert nyakára tekeredett a zsinór, többször is, és nagyon rosszul volt már szegény. De hála Istennek nem volt semmi gond később.


A mellettem fekvő lánynak program császára lett volna (az volt a 4. császáros szülése), de beindult, őt is bevitték és azonnal császározták.

2012. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerda reggelre volt kiírva a császár, a lányom kedd reggel máshogy döntött. Elfolyt a magzatvíz, azonnal műtő.
2012. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.miután megbeszéltük,hogy 3 hét múlva lesz a programozott császár,a megbeszélés után 2 nappal magától beindult.
2012. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedd reggelre voltam programozva,hétfőn reggel mentem be a kórházba.Délben elfolyt a magzatvíz, 15.05kor vették ki a lányomat.
2012. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Bár úgy készültünk, hogy 50-50%. A kiírt nap utáni napra voltam beírva császármetszésre. Előtte hetekkel már poénkodtam a dokival, hogy mi van akkor, ha pont az utolsó nap magától megindul? (Nagyon el akartam kerülni a műtétet, mert az első terhességem is ezzel végződött, és sokáig szenvedtem utána). A kiírt napon indult meg reggel fél 5-kor, de sajnos a vége csak császármetszés lett különböző okok miatt. :)
2012. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!:)

Volt olyan is aki végül spontàn szült?

2012. jún. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!