Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fontos! Egy rossz tapasztalat...

Fontos! Egy rossz tapasztalat után természetesen vagy császárral ajánlott szülni?

Figyelt kérdés

Első babámat 4100g természetes úton szültem, jól tágultam de vákuummal kellett befejezni, mert beszorult a válla és gyengült a szívhangja. Nem sírt fel egyből, engem pedig 40 percig stoppoltak össze.

Most szeretnék második babát és nem tudom mit tegyek, kérjek programozott császárt vagy.... nem szeretnék semmi bajt a babának. Szerintetek? Köszönöm.


2012. jún. 10. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem kérj császárt!

Nem valószínű, hogy a második baba is olyan nagy lesz!

2012. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs két egyforma szülés. Csak nagymamámat tudom mondani, aki órákig csendben vajúdott, mikor valaki ráhallgatott a szívhangra és segítségért kiáltott. Ez volt mamám első szülése, fogoval végződött. Nagybátyám fekete volt az oxigénhiánytól és dévényezés nélkül is erős, egészséges, tnult gyerek és felnőtt lett belőle. Apukám két év múlva jött, mamám totál be volt rezelve, de 3 óra után, minden akadály nélkül megszült.
2012. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"tanult"
2012. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 16 órás vajúdás után, oxitocinnal kezdtem meg a szülés kitolási fázisát, és ugyanúgy beakadt, vákuum, szakadtam, 25 perc stoppolás.

2. baba: 4 óra mindennel, és az a "tökéletes" szülésélmény, mikor összhangban vagy a babáddal :)


Előtte én is nagyon féltem, mondtam is a férjemnek bármi van, ne hagyja annyiban, ha kell harcolja ki a császárt.De a természet az hála az égnek nem a betojiságomra alapozott:))

2012. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem kérnék a helyedben.

Persze neked kell eldöntened, de én személy szerint egy rossz élmény miatt nem engedném felvágni a hasam.


Ha az orvosod javasolja, akkor válaszd azt.


Nekem hasonló volt a szülésem (csak a gyerek volt kisebb), mindketten fekete foltosak voltunk a kicsivel, a sok próbálkozástól, hogy kinyomják belőlem, majd vákumozni kellett. Ennek ellenére a másodikat is természetes úton szültem, sokkal gyorsabb volt, és simább.

2012. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Császáros anyuka vagyok és ha teheted ne kérd a műtétet! Próbáld meg hüvelyi úton! Nem azért mondom ezt, mert annyira borzasztó a császár és az utána következő pár nap, hanem mert így a természetes és jobb a babádnak is. Én ha módom lesz rá következő babámat hüvelyi úton szeretném szülni.
2012. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!