Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy fogadtad a kórházban a...

Hogy fogadtad a kórházban a nem kívánatos rokonságot, látogatókat a szülés utáni órákban, napokban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Örültem minden látogatónak. Nem volt senki "nem kívánatos".

Amikor hazamentünk,akkor is örültem,ha jött valaki,és velünk örült.

2012. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy, mert meg lett mondva a rokonoknak, hogy akkor jöjjenek, amikor otthon leszek. Így a szenvedés alatt senki sem zargatott, a közvetlen családot leszámítva. Ők viszont inkább a segítségére vannak az embernek, ha beteg.
2012. jún. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Elég gyatrán, kb. csak bámultam ki a fejemből, ők meg mondták, hogy milyen rosszul nézek ki. De azért nem akartak lelépni. Nem értem, minek kell odamenni a kórházba, szerintem a közvetlen családtagoknak is elég lenne.
2012. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Egész jól. Anyósék voltak sokat, de elvégre unokájuk született, szóval nem szóltam egy szót sem, hadd örüljenek a kisinek...
2012. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Örültem, mikor megérkeztek a látogatók, de az első 10 perc után legszivesebben hazazavartam volna őket. Ülni-állni nem tudtam a gátsebemtől, fáradt voltam, így elég kellemetlen volt "jópofizni".
2012. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Én örültem ha jöttek,senki nem volt nemkívánatos. Legalább hozták a nasit,kaját..A kórházi eledel úgyis elég gyatra és kevés:-)
2012. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

én még csak most szervezem a kórházi látogatást, de csak a nagyszülők jönnek be, a többiekkel itthon 6 hét után lesz a tali és szakaszosan, nem egy nagy bababanzáj :9

35 hkm

2012. jún. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Attól félek borzalmasan undok leszek mindenkivel szülés után a fáradtság és fájdalom miatt.. Ezért is szeretném ha csak a férjem, a nagymamák, és a barátnőm jönnének be. Az én részemről a család megérti, de félek a férjem részéről nagy sértődöttség lesz. Nem tudom hogy közöljem velük, képesek lesznek hivatlanul beállítani. A kórház utáni itthon léttel is az a bajom, hogy már az első napokban kéretlenül - hivatlanul beállít minden távoli rokona meg az összes unokatestvére a férjemnek, mert szinte az minden rokona a környéken lakik.. ismerem a legtöbbet, itt lábatlankodnának fél napokat.. ezért is beszéltem már meg az én rokonaimmal hogy akkor jöjjenek ha szólok. ők megértették. a többiekkel nem tudom mi lesz, zárjam majd magunkra az ajtót itthon?
2012. jún. 13. 19:44
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt annyira intelligens a rokonság,hogy megértették,hogy egy császár után, jó nagy sebbel hasamon örülök,hogy élek, és nem akarok "partit adni" a kórházban!

De tényleg!

A közeli rokonságon és a két legjobb barátnőmön kívül senki sem jött be, csak telefonáltak!

2012. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Örültem,hogy jöttek,de persze senkivel nem akartam fél órákat bájcsevegni.Megmutattuk a kicsit,majd 5-10 perc múlva mondtam,hogy mennem kell szoptatni!
2012. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!