Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor kell használ...

Szülés után mikor kell használni a hasleszorítót? Már a kórházban érdemes felvenni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem bugyi volt, és igen én felvettem már a kórházban, mert enélkül fel sem tudtam kelni úgy fájt a varratom. nekem szépen visszament tőle a hasam. igaz sokára
2012. jún. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem meg nagyon zavart, nem is hordtam,csak egyszer vettem fel, helyette a terhesbugyit vettem fel, az jó volt nagyon. A hasam nagyon hamar lement hasleszorító nélkül is.
2012. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mindjárt szülés után vedd fel, és jó szorosat. Anyukámat még lepedővel szorították el. Tesóm nem hitt benne, és nem nem szorította el magát, meg is bánta. Nálam nagyon bejött, és mindenkinek ajánlom, mégha a nővérek le is akárnák erről beszélni.
2012. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha leszoritod azonnal el tünik a hasad de az izmok emiatt el lazulnak mert nem kel dolgozzanak és sokkal lassabban húzodik vissza.Ha nem szoritod el,az izmok azonnal dolgoznak és hamarabb vissza huzódik a poci.
2012. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!