Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült mostanában Kecskeméte...

Ki szült mostanában Kecskeméten? Tapasztalatok? Most, hogy mennek a dolgok?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. jún. 14. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly szültem Kecskeméten. Mire lennél kíváncsi?
2012. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Pl. arra, hogy mikor meddig láthatja az apa a babát, lehet-e már fehérneműt használni, ilyenek :D

2012. jún. 14. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem (lehet a természetes szülésre lennél kíváncsi), de azért leírom. Persze, hogy lehetett fehérneműt használni, már az első felkelés után. Annak is aki simán szült. Éjszaka született a babám, így a férjem kicsit megfoghatta, de nem sokáig.
2012. jún. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 3 és fél hónapja szültem ott a negyedik babámat,az első 3 gyerköcöm is ott született de ők már nagyok,18,17 és 10 évesek.Be kell valjam én nagyon kellemesen csalódtam!Minden sokkal jobb volt mint 10 évvel ezelőtt.Nem szülni mentem csak NST-re,nem lett jó az eredményem és így kerültem a szülőszobára,a szülésznők nagyon kedvesen fogadtak.Fogadott dokim volt de szülésznőm nem.Nekem nagyon tetszett az hogy külön kis szobácskában vajudtam és szültem,régen csak egy kis függönyöcske választott el a másik szülő nőtől.2 szülésznő végig mellettem volt és a doki is,régen rám sem néztek,úgy kellett kiabálnom hogy tolófájásaim vannak és a doki is csak óránként egyszer nézett meg.Régen szülés után egyszer megmutatták a babát és utána elvitték,most egy jó darabig a hasamon volt,még varrt a doki addig elvitték de utána visszahozták és 2 órás megfigyelés alatt végig velem volt a fiam,sőt segítettek szoptatni.Mikor a két óra letelt,le kellett zuhanyoznom még ott a szülőszobán és utána gyalog mentem a másik emeletre a szobámba.Nekem ez nagyon bejött,én utáltam a régi rendszert mikor még tologattak mint egy rokkantat pedig csak szültem.A védőnéni nagyon kedves volt,bármit meg lehetett vele beszélni és mindenben segített is.A nővérkék is aranyosak voltak,sőt még a csecsemősök is!A bugyit és saját hálóinget föl lehetett húzni rögtön szülés után.Ami nekem nagyon rossz volt,hogy pont akkor volt influenza járvány miatt lezárva a kórház és nem jöhetett be hozzánk senki,így még apa is csak akkor láthatta a fiát mikor mentünk haza,előtte csak fényképen nézhette meg :-( de összességében nekem nagy élmény volt a szülés és az ott lét is.
2012. jún. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Mert ugye hallottam, hogy régen, nem engedték a fehérneműt, és nem is nagyon lehetett látni a babát! Nagyon örülök!

Köszönöm! Mindenkinek jó egészséget!

2012. jún. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!