Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Augusztusban fogok szülni...

Augusztusban fogok szülni Kecskeméten, Dr. Temesváry Bélánál. Mire számítsak, mik a tapasztalatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Még egy kérdés: hogyan jelentkezzek a kórházban, ha szeretnénk szülésfelkészítésre menni?
2010. jún. 25. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én nem tudok Neked erre a kérdésre válaszolni, de nagyon kíváncsi lennék a tapasztalatokra, mert szintén augusztusban, én is nála fogok szülni....még nem kérdeztem rá, hogy kér-e konkrét összeget a szülésért...Te mit gondolsz van szabott ár?

2010. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én sem kérdeztem még rá, de rá fogok, lehet van megadott összeg, mennyit kér érte.

Egyébként én nagyon meg vagyok vele elégedve eddig, nekem nagyon szimpatikus és ő volt az, aki tényleg segített nekünk, hogy itt van a mi kis Babónk. Pedig Pesten is jártunk! Remélem sikerül nála is szülnöm :-)

2010. jún. 26. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha rákérdeztél, megírnád, hogy mit mondott? Köszi

Az izsáki úton kell érdeklődni, gondolom tanácsadásra a védőnőhöz oda jársz. Ki is volt írva a múltkor néhány időpont, hogy mikor indulnak felkészítők, de nem igazán figyeltem, mert nem tervezem hogy megyek ilyenre. Legközelebb pénteken megyek védőnőhöz, megnézem Neked az időpontokat, és hogy miként lehet jelentkezni.

2010. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kriszta66 ***** válasza:
Szia nekem ezt a telefonszámot adták hogy ezen lehet érdeklődni 06 76 516 936 szülésfelkészítöre remélem tudtam segíteni.
2010. jún. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, majd én is megírom, hogy mire jutottam!
2010. jún. 27. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Valaki esetleg szült már nála? Tudna véleményt írni? Köszönjük!
2010. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!