Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második terhességnél, programo...

Második terhességnél, programozott császár előtt megingó bizalom a doki iránt?

Figyelt kérdés

36 hetes múltam, első császáros volt, ezért progis császárt akar a dokim az elejétől, ez eddig stimmel is. Na de még semmit nem mondott mikorra tervezi, azt mondta az elején, hogy találkozunk anesztes orvossal is. Eddig semmit nem vázolt az elképzeléseiről, meg hogy mi hogy fog zajlani.

Anesztessel találkoznék szívesen, mert az elsőnél nem tudták beadni 3x sem az EDA-t , altatás volt a vége.


2012. jún. 18. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, nyilván nem is emlékszik, mit mondott.

Vedd kezedbe az ügyet, ne hagyd magad. Ennyitől nem kell meginogni a bizalomnak.

Legyél határozott, és rámenős:)


Figyelmeztesd mit ígért.


Az én dokimnak hetente volt kismamája tuti nem jegyzetelt kinek mit mondott.

2012. jún. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 hete és múlt héten is voltam nála, de "rá érünk" még címszóval lezárta. Na ez az ami nekem nem igazán tetszett. Az ok, hogy a laborokkal ráérek a héten, mert 1 hónapnál nem lehet régebbi, de azért ha progiról van szó, akkor így 3-4 héttel a vége előtt szeretném tudni... De hát "ráérünk" még... Végülis az első is 3 héttel jött hamarabb...
2012. jún. 18. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, EZT, amit utoljára írtál, pontosan ezt kell elmondani neki! És konkrétan azt mondani, hogy "én nem érek rá, tudni szeretném mi-hogy fog zajlani". Azt ne felejtsd el, hogy Te egy szolgáltatást veszel igénybe, és nem szívességet kérsz tőle! Tessék határozottnak lenni! Kérdezz és ne menj el válaszok nélkül!
2012. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Emiatt ne inogjon meg a bizalmad, ha egyébként elégedett vagy.

1.baba: 2012. nyara, császár volt. Gerincbe kaptam érzéstelenítőt, 6x szúrtak!

2.baba: 3 hete szültem. Ugyanaz az orvos, programozott császár volt az első szülés miatt. 38+4-re szültem, de csak a betöltött 37.héten tudta megmondani az orvos a pontos dátumot hogy mikor kell befeküdnöm. Megvárta a 38 hetes UH-t (előbbre hozta az UH-t pár nappal) s utána. Én emiatt nem aggódtam. Persze elmondta hogy ha esetleg hamarabb beindulna a szülés, azonnal hívjam őt. Anesztessel NEM találkoztam csak a szülés előtt 10 perccel, pedig előtte már 2 nappal a kórházban voltam, mert voltak egyéb vizsgálatok (vérkép, vizelet, EKG). Az hogy az anesztessel nem találkoztál még Te sem, nem az orvosod hibája. Nekem most a 2.szülés altatással történt, de én tudtam előre mert autoimmun beteg vagyok s csak altatással engedte az immunológusom.

Amire esetleg kérdezz rá: progis császárnál szoktak adni szülés előtt 1 héttel Clexane véralvadásgátló injekciót, hátha Neked is kellene. De ezt nem adják mindenhol, kórházfüggő.

Minden jót és ne idegeskedj. Nem érdemes orvost váltani, szülés előtt 2-3 héttel. Inkább kérdezz rá az orvosnál mindenre. Sok sikert!

2012. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: elírtam, 1.baba: 2010.nyara.
2012. jún. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi mindenkinek a válaszokat. na, azóta kedden voltunk UH-on és 2x nézték meg a babát, mert nagyon nagynak találták. Elsőre 4500-ra, másodszorra 4330 gr-ra saccolták. Azt mondták, hogy ha csal is az UH, akkor is 4000 körül vagyunk.Lepény II fokban érett, kíváncsi vagyok mit mind a dokim majd. Holnap megyünk hozzá. Védőnő szerint vigyem a cuccomat.
2012. jún. 21. 07:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nagyon drukkolok Nektek!
2012. jún. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Még itthon vagyunk, dokim megcsászározott volna ma, de nem engedte a főorvos. Így 2-án lesz a nagy nap, ha addig nem alakul máshogy.

Köszi a válaszodat!

Szép napot!

2012. jún. 24. 10:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Hány hetes vagy most pontosan? Császárt nem nagyon szoktak betöltött 38.hét előtt végezni. Vagy ha már azt betöltötted, akkor nem értem, hogy a főorvosnak mi volt az indoka, ami miatt nem engedte a császárt, ha a saját orvosod megcsinálta volna?

Nekem a másodikat 38+4 -re csinálták meg, sajnos sok probléma adódott szülés után (babával is, velem is), de ez csak egyedi eset, Nálatok minden rendben lesz! :) Én is túl vagyok a spinálison és az altatáson is. Az a lényeg hogy a kisbabátok nemsokára megszületik és ne idegeskedj semmin.

2012. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!