Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent István kórházban melyik...

Szent István kórházban melyik orvost javasoljátok és miért?

Figyelt kérdés

Pop Andreánál jártam,és bár jókat hallani róla,nekem nagyon nem volt szimpatikus.

Surtya Zsuzsáról nem hallottam jókat.

Köszönöm a segítséget!



2012. jún. 19. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mészáros László dr urat ajánlom neked szívből!Hogy miért???mert nála szültem 13 hónapja és maximálisan elégedett voltam,a terhesgondozáson is,a segítségéért bármikor hívhattam,szülésnél is végig velem volt,nem hagyott magamra,nem fix tarifás ami már nagyon szimpatikus,és a terhesgondozás is normál áron van,amit lehetett a kórházban csinált,hogy ne kelljen fizetni hát ezért!
2012. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én Dr. Nyulasit. sokan nem kedvelik, de nekem csak jó tapasztalatom van vele

az első fiam 2009-ben szültem nála

és egy hónapon belül ismét nála fogok.

magánrendelésen megmondja az összeget és kész.

volt , hogy éjjel hívtam, mert rosszul voltam, másnap visszahívott, hogy hogy vagyok

velem végig kedves volt, miden rendelésen megkérdezte, hogy van-e kérdésem. nem túl bőbeszédű, de én épp így szeretem, lényegretörő és nincs félórás körítés

megbeszéltük a szülés menetét, megkérdezte mit, hogy szeretnék, és ajánlott is ha valamiben nem voltam biztos


sok hideget, meleget kap a doki, de én ajánlani tudom !

2012. jún. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tájékoztatást.

Körülnézek mindenképpen,ha van még ajánlás-írjatok.

Esetleg dr Kassai Enikőről vki?

2012. jún. 21. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én dr.Koiss Róbertet ajánlom neked. Mindkét fiam nála született császármetszéssel. 1.sűrgősségi volt,2. pedig elvileg programozott lett volna, csak a szülés 3 nappal korábban beindult, így nem tudom hogy neveznék. Mindenesetre a 2. alkalomnál vidékről hívtam vissza Pestre, hogy mi most szülünk, ő pedig bevágta magát a kocsiba és kb.250km-t autózott vissza péntek este. Megbízható, kedves, nyugodt és nagyon odafigyel a mamára és a babára is!


Kedves első válaszoló!

Nekem sajnos negatív a tapasztalatom a Mészáros dokival kapcsolatban, a 20. heti uh-n voltam bent a kórházban és neki kellett helyettesíteni egy másik dokit és maradjunk annyiban, hogy iszonyat bunkó volt velem, jól rám ijesztett, gyakorlatilag sírva hívtam fel a dokimat, aki bocsánatot kért a kollégája helyett és megnyugtatott.

2012. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 4.válaszoló!Sajnálom a negatív tapasztalatod Mészáros dokival,nekem maximálisan pozitív volt mint írtam végig elégedett voltam a munkájával,és sosem volt bunkó mindig kedves volt velem!
2012. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!