Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik magánklinikát javasoljá...

Melyik magánklinikát javasoljátok? Valaki szült már ott?

Figyelt kérdés
Telki,dr.Rose.,Maternity és Róbert közül?

2012. jún. 19. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
róbert károly magánklinika.
2012. jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyan végül nem ott szültem, mert drágának találtam, de a régi dokim a Maternityre ment át. Az orvoscsapatukat tekintve nagyon jó, sokan mentek át a Sote I-ről, és ha végülis a többi magánt nézem, nem is olyan drága.

Egyébként erről én csak jókat hallottam, a dokim is állati jó orvos volt, sajnáltam is, gondolom szar helyre nem ment volna.

2012. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első,melyik orvost javaslod a Róbertben?

Kedves Utolsó,megkérdezhetem ki volt az orvosod,aki már a Maternityben rendel?


Köszi mindkettőtöknek!

2012. jún. 19. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Én a Róbertben szültem 2x, Mészáros Márta volt a dokim (nyugatinál van magánrendelése).

100%ig meg voltam elégedve, orvosok, nővérek kedvesek, mosolygósak.

És ez még nem is annyira drága klinika. Majdnem ugyanennyit borítékoztam volna el, ha állami kh-ba megyek.

2012. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A régi dokim neve Dr Csabay László. Magánrendelése is van külön Budán, de a Maternityben dolgozik.


második

2012. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augusztus végén fogok szülni a Maternityn...azután tok nyilatkozni...

2012. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én a maternitybe járok szerintem nagyon korrekt decemberben szülök addig arról nincs tapasztalatom. de az ellátás az 5-ös. bár nem olcsó.
2012. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a Róbert Károly Magánklinikán szültem (és fogok is szeptemberben megint). Nagyon meg voltam vele elégedve, bár a kaja nem a legjobb (persze ehető) de ez az össz negatívum, ami eszembe jutott róla. Az orvosok, ápolók kedvesek, segítőkészek, a hely tiszta, nyugalmas. Én pl egy ágyas szobába tudtam lenni a babámmal, aminek saját wc-je, fürdőszobája volt, meg hűtőszekrényem is volt. Minden nap rendesen takarítanak, ágyat húznak, szemetet cserélnek stb. Ha bármi kérdésem volt, azonnal elmagyarázták, ha émelyegtem, szédültem, rögtön segítettek. Csak ajánlani tudom!
2012. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Megkérdezhetem,hogy ki az orvosod a Róbertben?

2012. jún. 19. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Én Telkiben szültem 10 hónapja. Minden kifogástalan volt, mindennel elégedettek voltunk. Nagyon jó volt, hogy apával és a babával hármasban lehettünk végig, összeszokva kerültünk haza. Olyan volt, mint egy szanatórium a csodás erdős, madárcsicsergős környezetben, nem pedig mint egy kórház. A szobák otthonosak, a szülőszobák végképp, az orvosom és a szülésznőm végtelenül rugalmas volt. Nem tudok rosszat írni, tényleg. Gyönyörű szülésem volt, pedig indították, nem volt rövid, de mindent megtettek, hogy könnyebb legyen és befele tudjak figyelni és segíteni a babámnak, hogy kifele haladjon.

Nem lesz több gyermekem, de ha lenne, habozás nélkül Telkiben szülnék ismét.

Az orvosom dr. Varsányi Hajnalka volt, aki orvosilag és emberileg is rendkívüli.

2012. jún. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!