Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Nektek hány hetesen...

Kismamák! Nektek hány hetesen született az első babátok és hogyan kezdődött el az egész folyamat? Honnan tudtátok, hogy azok már az igazi fájások? 34hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 00:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37 hetesen, elfolyt a magzatvíz, tehát könnyen felismertem. Igazi fájások nem jöttek, csak az oxitocin után, egyből kétpercesek. Minden jót! :)
2012. jún. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

40+4, fájásokkal kezdődött.

Sejtettem, hogy ez már az igazi, mert amikor jött a fájás, fel sem tudtam egyenesedni:) Nem lehetett semmihez hasonlítani, de tudtam, hogy ez már az:)

2012. jún. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40+3 hetesen szültem. Nem tudtam, hogy ez most tényleg szülés lesz. Csak a derekam kezdett el fájni aznap hajnalban, mint amikor menstruálok. Aztán délelőtt kezdtem figyelni, hogy ez mintha ritmikus lenne. Elkezdtem írni a fájásokat, és ekkor jöttem rá, hogy ez az lesz. Este 7-re lett meg a kislányunk.
2012. jún. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen felfogod ismerni,hogy ez már az.
2012. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35 hetesen. Nagyon erős, éles alhasi fájdalmaim voltak. WC-n, amikor könnyíteni akartam magamon nyomás közben még inkább fájni kezdett. Az ügyeleten szóltak, hogy szülni fogok. Én meg vártam, hogy menzeszgörcseim legyenek, meg keményedjen be a hasam, mert mindenki azt mondta, olyanok a szülési fájások. Hát nem.
2012. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És én nem ismertem fel, hogy szülök, mert totál mást vártam, csak azt hittem, baj van a babával, azért fáj ennyire a hasam meg még amúgy sem volt itt az ideje, de sajnos korán született.
2012. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

39+6 napra szültem és nem voltam benne biztos, hogy ezek már azok. Reggel óta tompán fájt a derekam és az alhasam. Aztán este 8 körül elkezdett nagyon rendszertelenül keményedni (kb 15-2-6-3-13 percenként). Még ekkor sem gondoltam, hogy menni kell majd. Fé 11 felé többszöri zuhanyzásra sem múlt, hanem elkezdett erősödni. Na ekkor hívtam fel a szülésznőt, aki mondta, hogy inkább menjünk be. Éjfél körül beértünk a kórházba és reggel 7:46-kor született meg a kisfiam.

Könnyű szülést Neked!!! :)

2012. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 39. héten a magzatvíz elfolyt így egyértelmű volt! A másodiknál 37+3 megrepedt a magzatburok és elfolyt több mint a fele a magzatvíznek de mire beértem a kórházba beforrt mert elvileg túl magasan repedt a burok és a magzatvíz(ben lévő apró zavarossága) eltömítette! 10 napos kórházi fekvés után úgy döntöttem ma meg akarom szülni. Eltávot kértem a kórházból és apa segítségével beindult a szülés fájásokkal 38+6. Hidd el ha ott az idő érezni fogod hogy az lesz az. 5 órával később már a karomban tartottam a fiam. Ez pont ma 1 hete történt. Az első fiam 3,5 kg a második 3,85kg. Makk egészségesek. Örömteli babavárást!
2012. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A szülés erős fájdalommal indult 34+0 hetesen. Leállították, majd 36+0-n született meg a fiam. Akkor nem tudtam, mi van velem, mert semmi nem volt jó. Aludni nem bírtam, feküdni sem. ülni alig. Estére felment a vérnyomásom, egész éjjel keményedtem, reggelre 6 ujjnyira nyitva voltam. Burokrepesztés után sokkal erősebbek voltak a fájásaim, 2 óra múlva meglett :)

33hkm

2012. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40+6ra szültem, 5-7 perces fájásokkal kezdődött. Egyből éreztem, hogy azok az igazi fájások. Egészen más volt mint amit addig jóslónak éreztem.
2012. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!