Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák, eléggé...

Császáros anyukák, eléggé aggódom, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
8 hete műtöttek, szabad utat kaptunk a kontrollon összebújás ügyben (5hét 4 nappal a császár után voltam). Azóta csak 3 alkalommal voltunk együtt, az első után (a kontroll napján volt) semmilyen fájdalmam nem volt, sőt, jó volt, viszont elkezdtem vérezgetni-görcsölni másnap, kb. egy hétig pecsételgettem. Felhívtam az orvost, azt mondta, hogy szerinte ez menstruáció (nem szoptatok), megnyugodtam, hiszen olyan is volt, mint általában a menstruációim. A második alkalommal szintén, másnap görcsök, enyhe barnás folyás, de ez meg is szűnt, és mivel közvetlen menstruáció után volt, azt hittem, ez még belefér. Most voltunk együtt harmadjára, most ugyanúgy görcsök, és már kezdődik a vérezgetés is... Szex közben semmilyen fájdalmat nem érzek, csak másnap kezdődik, és nagyon aggaszt, hogy mi lehet ez. Járt valaki hasonlóan? Estére van időpontom az orvoshoz, de nagyon aggódok...
2012. jún. 20. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt ilyen, összesen azt hiszem 3x fordult elő együttlét után. Engem nagyon megviselt a szülés, 3 napig vajúdtam, durván is vizsgáltak, ezért nem lepődtem meg először a pecsételésen, aztán kezdtem csak aggódni. Viszont legközelebbre rendbe jött, de ha maradt volna a pecsételés az együttlétek után, akkor mindenképpen nőgyógyászhoz mentem volna.

Egyébként nekem csak 1-2 napig volt kisebb pecsételés, egy hétig nem tartott.


Remélem tudtam segíteni valamit :)

2012. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen!

Írd meg mit mondott a doki.Remélem nincs baj.

2012. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszaitokat!


Végül kiderült, hogy a fájdalom és a vérzés két külön dologtól van. Közben hazaért a férjem, ő orvos (nem nőgyógyász) addigra már eléggé szúrt-fájt, áttapogatta a hasam, kiderült, hogy sérvem lett sajnos a heg mellett.


Elmentünk a nőgyógyászhoz is, aki azt mondta, hogy ilyenkor még normális a pecsételés, de alaposan megvizsgált.

A sérven kívül semmit nem talált, közben a pecsételés is elmaradt, azaz megszűnni látszik, a nyálkahártyám pedig felépülőben, tehát valóban menstruáció volt az egyhetes vérzés.

2012. jún. 20. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy nincs komolyabb baj.A sérvvel mit lehet kezdeni?
2012. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos meg kell műteni... :( Mert ugye egy lassan hat kilós baba emelgetése (és nyilván csak több lesz a Manó) nem igazán kímélő életmód. Szóval 2-3 hónap múlva megműtik.
2012. jún. 21. 15:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj, és köszönöm, hogy érdeklődsz, nagyon kedves vagy! :)
2012. jún. 21. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,remélem minden rendbe jön :(
2012. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!