Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros Anyukák lenne 1...

Vivko7 kérdése:

Császáros Anyukák lenne 1 kérdésem?

Figyelt kérdés
1 hónapja szültem császárral és még mindig van vérzésem...nektek meddig volt?
2012. ápr. 29. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem kb 8 hétig

de ez teljesen normális:)

2012. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem kb 5 hétig... egyre gyengült.
2012. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

10 hétig véreztem császár után, már el is mentem dokihoz, mert aggódtam, de kiderült én lassabban tisztultam mint az átlag, viszont azt mondta a doki, hogy ne aggódjak ez nem baj és nem egyedi dolog.

Szóval ha 4 hete vérzel, az még semmi. :)

Lehet eláll nem sokára, de még akár hetekig is eltarthat, ez változó mindenkinél és független attól miként szült.

2012. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a (megnyugtató) válaszokat :)
2012. ápr. 29. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 3 hétig tisztultam,a 4. hét végén megjött a mensim.Azóta is jelentkezik minden hónapban.
2012. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5,5 hétig.
2012. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és hogy bírjátok ki addig betéttel?én tampont szoktam betenni,mert ha betétet teszek be akkor minden bajom van,még nem szültem de kiváncsi vok.
2012. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak:Úgy,hogy muszáj.Mivel ez tisztulásos vérzés,nem igen ajánlatos tampont használni.
2012. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó előttinek: a szülés után jóval több, mint egy erős menstruációs vérzés és nem ajánlatos a fertőzések miatt, tiltják is az orvosok a tampon használatát. A gyermekágyas időszakban tilos a fürdés, szex, tampon használat, ez 6 hét. De van akinél több, de ez nem baj, a lényeg a tisztulás és a méh és egyéb szervek visszaalakulása.

31 hetes kismama

2012. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 7. Válaszoló!

Valahogy muszáj kibírni. :) Engem is nagyon irritált a betét, de nálunk kötelező azt használni a kórházban, és a bent töltött napok alatt megszoktam. Kényelmesebb volt mint a tampon, és ugye nem is ajánlatos a gyermekágyi vérzés alatt a használata. :) Ha eljön az az idő, szerintem te is hozzá fogsz szokni. :)

2012. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!