Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikorra várható a ciklus...

Mikorra várható a ciklus rendszereződése szülés után?

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem, múlt hónapban jött meg először, de 37 napja semmi...

Ez normális? Még csak kóstolgat a babám, szinte csak szopizik.


2009. júl. 6. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem a szoptatás után két honap kellet hogy beáljon normális a szoptatás megzavarja a hormonokat. Remélem védekeztek ha nem akkor sem biztos hogy terhes vagy de lehet.
2009. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Az elmúlt hónapban nem voltunk együtt, így bízom benne, hogy csak a hormonok játéka.
2009. júl. 6. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak kilenc hónapra jött meg, fél éves koráig csak anyatejet evett. Az első pár vérzés nem állt be rögtön, de kb. a negyediktől visszaállt szépen.
2009. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapja szültem és a szülést követő 6 héten már menstruáltam. Azóta szinte rendszeresnek mondható, +/- 2 napra megjön. Ja, és 5 és fél hónapig csak szopott, most pedig napi 3 esetleg 4-szer. A második vérzésem volt egy kicsit hosszabb idő, kb 40 napra. Ez különben egyén függö. Van olyan, akinek megjön, majd hónapokig megint semmi.
2009. júl. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, másnapra megjött:-)
2009. júl. 8. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!