Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hova teszitek a kórházban az...

Hova teszitek a kórházban az értékeiteket míg kimentek a szobából vagy zuhanyoztok vagy ilyenek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én összes értékem a telefonom volt. Direkt nem vittem semmit magammal. Mire gondolsz? Az iratokat kiraktam, amik nem kellettek odabent. (pl. forgalmi) pénzt nem volt nálam, max 2-3 ezer forint. MInek is? úgyse kell ott.:)


Így az egyetlen értékem, meg a telefonom volt.

Azt meg elvittem a fürdőbe magammal, de ha nem vittem volna simán bent hagytam volna a szobában. A Szent Imrében szültem, ami elvileg zárt osztály, nem tűnt volna el.

2012. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, és a Baross utcában szültem.

Sem a jeggyűrűmet, sem a karórámat nem mertem bevinni, a fényképezőgépet is csak úgy, hogy kattintottam hármat, majd kiadtam a férjemnek.

A mobil pedig mindig velem volt. kp. nem volt nálam.

2012. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én betettem az éjjeli fiókjába. Valaki mindig volt bent a szobában, de megbeszéltük a szobatársaimmal, ha elmentünk valamerre, akkor bezártuk az ajtót és leadtuk a kulcsot a nővéreknek. Ez a terhes osztályon volt, gyerekágyon már szinte mindenki bent volt, csak rövid időre ment el, ott lehetett hagyni. Azt azért nem hinném, hogy a szobatársak megvárnák, míg kilépsz és átkutatnák a holmid...
2012. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyöngyösön szültem az elsőt, és ott hiába volt zárt az osztály (influenzajárvány miatt nem engedtek be senkit) így is belógott egy pasas és az első szobában levő friss császáros alvó kismamát meglopta... Mobiltelefont és mindent amit talált elvitt. Úgyhogy én se nagyon mertem semmit bent hagyni. A szobatársammal felváltva mentünk zuhanyozni, úgyhogy egymás holmijára figyeltünk.
2012. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 krisztivan ***** válasza:
100%
Nem vittem magammal csak a telefonomat.Fényképezőt,mindenki hozott:-)) én meg a telóval kattintottam.
2012. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
en egy kis maganklinikan szultem, egyedul voltam a szobaban, bezartam a szobaajtot ha a mosdoba mentem.
2012. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Külön szobában voltam, zárható volt az ajtó, és bent volt a fürdő is. Mindez napi 2500 Ft-ért.

Érdemes megkérdezned ott is, ahol Te szülsz. Szülés után is jobb egyedül lenni a babával.

2012. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehová, mert nincsenek nálam értékek. A telefonom sem valami vonzó, ékszereim nincsenek. Szóval állati pórul jár, aki engem ki akar fosztani, nem éri meg a fáradozást. :)
2012. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ÁEK-ben szültem.Minden szobában voltak széfek.
2012. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pénz, ékszer nem volt nálam, csak a telóm. Azt meg vittem magammal a zsebembe.
2012. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!