Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy zuhanyoztok, esztek,...

Hogy zuhanyoztok, esztek, vagy csináltok bármit a pici baba mellett ha nem akar aludni és egyedül lerakva egy percig sincs el? Hogy oldjátok meg ha időre kell mennetek valahova, pl orvoshoz? Milyen taktikáitok vannak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 12:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én beteszem a pihenőszékébe becsatolom és viszem magammal ahol éppen dolgom van.Persze ott is van,hogy sír,de ha menni kell valahová akkor menni kell és valahogy össze kell készülődni.

2009. okt. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%
Hordozókendő! Nekünk nagyon bevált.
2009. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzást már én is pihenőszékkel oldottam meg, amikor nagyon nyügi volt. Orvoshoz eddig mindig odaértünk időre, ez nem volt még probléma. Amíg aludt én összekészültem, összeraktam a táskáját, kikészítettem a ruháját, majd amikor felkelt, csak tisztába tettem, felöltöztettem, evett, és már mehettünk is.
2009. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Kedves 12:24 hordozókendőben hogy tudsz zuhanyozni, és öltözni :)....
2009. okt. 14. 12:31
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

hordozókendővel jó lehet zuhanyozni :D:D


én is viszem magammal mindenhova - egy plédet terítek le és arra fektetem

pl zuhanyozás közben a fürdőszobában van a földön és közben kukuccsosat játszok vele a zuhanyfüggöny mögül :)

2009. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igen, ha alszik akkor össze tudok készülni, de ha nem akar aludni órákon át...
2009. okt. 14. 12:34
 7/31 A kérdező kommentje:

A babám még csak 1 hónapos, és még nem válik be ha a közelbe teszem amig elvégzem a dolgom és csak beszélek hozzá.

KAkilást hogy oldjátok meg? Beviszitek a bűzbe?:)

2009. okt. 14. 12:36
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
én is vittem magammal. konyhába, fürdőbe, wc-re. akkor nyitva hagytam az ajtót, h lásson, nem vittem be. az aj elé tettem. nekünk bevált a dolog:)
2009. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%

Én ilyen esetben nem foglalkozom hogy hisztizik, megyek csinálom a dolgom. Vagy ha van ott valaki akkor rá bízom.

Kap egy cumit a szájába és kész. 7 hós .

2009. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan ez volt,egyszer végigorditotta,amig elkészültem a dokihoz. Muszáj volt egyedül hagynom.

Én általában akkor csinálom a dolgaimat,ha a párom már otthon van. Meg persze ha elaludt a Drágám. Most már jobb valamivel a helyzet,mert már 4 hónapos,egyedül is elvan egy kis ideig,de az elején semmi idöm nem volt,csak ölben volt el,még enni se tudtam :( De ha sürgös dolgom volt,beraktam a kiságyba és otthagytam,persze orditott. Ö még úgy sem volt el,ha ott voltam vele a szobában,csak ölben akart lenni.

2009. okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!