Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Caulophyllum 5ch vagy 30 ch...

Caulophyllum 5ch vagy 30 ch hígításban? Melyiket érdemes szülés előtt szedni?

Figyelt kérdés

Hol így, hol úgy olvasom...

mennyibe kerül kb?


2009. júl. 7. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a szülésznőm 30CH-t mondott nekem és a 36. héttől napi 1 golyót kell szedni. Ez mellé jön napi fél liter málnalevél tea is.
2009. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én az 5 ch hígításban ettem napi 5 golyót.és 590,-ft egy doboz.
2009. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én napi 3x3 golyót szedek a c-30asból. Mellé Atropa Belladonna 2x5 golyó, Arnica 2x5 golyó, Cimicifuga 2x5 golyó. (lehet nem jól írtam le a nevüket) Remélem segíteni fognak. A málna levél teám tegnap fogyott el, de ma hoz a párom még 1-et, ebből napi 2 csészével (kb fél litert) iszom.

2009. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

utolsótól kérdezem, hogy az atropa belladonna mire jó? arról még nem hallottam...

és ezeket egymás után veszed be? vagy elosztod napközben és hol egyiket, hol másikat? milyen hígításban szeded őket? megtennéd, hogy leírod, mertt akkor úgy kérem a gyógyszertárban


Köszi előre is!

2009. júl. 8. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ez a problémám nekem is, fogalmam sincs melyiket szedjem, hogyan, mekkora hígitásban rendeljem..
2009. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljes a káosz ezeknél a CH 5 és társaiknál...

Még sehol nem olvastam egyező válaszokat ezzel kapcsolatban.

Valaki a CH5-ből 1x5 golyót (elvileg egy adagot) szed, van aki emeli a 37. héttől minden héten egy adaggal. Van aki CH 30-at szed... De mi a különbség ezek között? A 30 az erősebb netán?

2010. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszi, hogy írtál, bár már sok idő eltelt a kérdés kiírása óta. Azóta 14 hónapos már a fiam.

Sajnos nehéz szülésem volt így is, hogy szedtem a homeopátiát, ittam a málnalevél teát... de meglett simán :)

Szerintem legjobb lenne ezügyben akár a neten is egy homeopata dokinak írni, ő biztos tudna segíteni. Én az ötöset szedtem itthon, a kórházban viszont a 30-asat adták végig a szülés alatt. Meg még sok egyebet.

Minden jót neked!

2010. okt. 21. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!