Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szedtétek szülés előtt ezt a...

Szedtétek szülés előtt ezt a homeopátiás gyógyszert caulophyllum thalictroides 9ch?

Figyelt kérdés
Hogyan szedtétek?Napi 5szemet kell elszopogatni?Gondoltam mellé még innám a málnalevél teát.Használt nektek?36hetes km.köszönöm a segítséget.
2009. júl. 13. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia én szedtem, meg még mást is, ittam a málnalevelet és harmadik szülésem volt, 16 órán át tartott.

Szóval szerintem semmit nem ér.

Legalább is nekem nem használt

2009. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En malnalevel teat ittam es caullophyllum 5ch-t szedtem. Napi ot golyocskat a 36. hettol.

Bo harom orat vajudtam, de hozzateszem, hogy a keves ido miatt nagyon-nagyon intenziv volt, egybol harom perces fajasok voltak, hosszuak es nagyon intenzivek, az utolso egy oraban mar nem tudtam merni a fajast, mert szinte mindig fajt. Gyorsan "kellett" tagulni, ezert volt ennyire eros.

De igy sem bantam meg, kiegyeznek egy hasonloval masodik babanal is.

Hogy ezek miatt voltam-e ilyen gyors, azt nem tudom.

2009. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szedheted nyugodtan. Én is szedem, de én C-30-as meg szedek mellé Arnica-t, Cimicifuga-t ezekből is C-30-ast meg iszom a málna levél teát is. Ha indul a szülés szedem még a Hyperciumot meg a Pulsatillát ezekből is C-30-ast.

Én nagyon bízom bennük, remélem segíteni fognak. Próbáld ki, nem veszíthetsz semmit.

Sok sikert! Könnyű szülést!

2009. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Szedtem, de 24 órán át vajúdtam. Én kicsit későn kezdtem el, a 39. héten. :-)
2009. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
használnak, de azért azt vegyük figyelembe, hogy a méhizomzat elsimulásáért, a felpuhulásért és a tágulásért felelősek. csodát ne várjunk, lehet hogy nem lesz rövid a vajúdás, de odabenn minden simábban megy a látszat ellenére. a vajúdás többi része pedig azon múlik, kinek mennyire kötöttek az izmai és hogyan sikerül a csipőcsontnak rugalmassá válnia, és kitágulnia, hogy átférjen a gyerek. ez nem megy könnyen. de ettől még segítenek a homeós bogyók (lehet pl. hogy aki sokáig vajúdott, a végén megunta volna a doki és császárra küldi, akkor melyik a jobb?) próbáld meg, nem veszítesz semmit!
2009. júl. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szedtem és 5 órát vajúdtam első szülésnél. nem tudom, hogy ez segített-e de biztosan köze lehetett hozzá, mert a szobatársamnak is adtam, aki már másfél órája semmit sem tágult és utánna egyszerre mentünk szülni! Én csak ajánlani tudom, de szerintem sok minden fejben dől el.
2011. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!