Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg ugltrahang segitségéve...

Tényleg ugltrahang segitségével szúrják a gerincet császárnál?

Figyelt kérdés
Azt mesélte az egyik ismerősöm h ő ezt hallotta, mármint, hogy mikor szúrják az érzéstelenítőt, akkor uh-val nézik, hogy hol van a pont amit meg kell szúrni. Ez igaz? Tapasztalatok?
2012. jún. 25. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. AZ aneszteziológus tudja, hogy hová kell szúrni, plusz az epidurális térbe érve a fecskendőben az ellenállás is megszűnik - innen tudja, hogy jó helyen van.
2012. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kézzel kitapogatták, majd döftek. :)
2012. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy nézik ultrahanggal. Felesleges is lenne, sokkal könnyebb kitapintani. Maximum ha valakinek nehéz kitapintani (nagyobb súlyú nők pl.). De én ilyenről még nem hallottam, pedig orvos vagyok.
2012. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kitapintotta hova szúrja.
2012. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is hülyeségnek gondoltam ezt, de furdalt a kíváncsiság:) köszi a válaszokat!üdv mindenkinek!
2012. jún. 26. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon súlyos vagyok és nekem is csak tapogattak. Mondjuk elsőre nem is tudtak szúrni.
2012. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!