Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, hogy több tejem...

Mit tegyek, hogy több tejem legyen?

Figyelt kérdés
Négy hónapos kisfiam kizárólag anyatejet eszik, de mostanában már két cici is kevés neki. Úgy hallottam, hogy van valami kapszula, amitől jobban termelődik a tej. Ki szedet már ilyet? Mi a neve?
2009. júl. 8. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Én semmi bogyót nem szedtem, főzelékek, levesek!!!

Sok innivaló.

2009. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kapszulát nem ismerem én teát ittam. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem iyenkor már nem használt semmi, egyszerűen abbahagyta a szopást és kész. De hát nem vagyunk egyformák, remélem neked sikerül!
2009. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szoptatós tea, köménymagos leves. Egy idős néni mondta, hogy őneki mindig volt a zsebében kömény, és azt rágta. Bőven volt teje mind a 3 gyerekénél, vmelyiket még 2 éves korában is szoptatta.
2009. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Homeopátiás szereket próbáltál már? Menj el a gyógyszertárba, nekem ott javasolták a tej serkentésre ezeket a bogyókat. Ott biztos tudnak segíteni neked. Teák is vannak amik állítólag nagyon jók.

2009. júl. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
More Milk a neve, szerintem erre gondolsz. Itt olvastam róla, én nem szedtem. De akik itt írtak róla, mind dicsérték. Esetleg keress rá.
2009. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, More milk kapszula, én szedem, nekem bevállt, 3 hetes volt a babám mikor kezdett elapadni a tejem egy tejláznak köszönhetően, sikerült visszahozni a tejcsit, elég drága 6000 Ft/60 db, de szerintem megéri.

Üdv: 6 hetes baba anyukája

2009. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kecskeruta, csalánlevél és görögszéna mag tea keverékeket kellene innod
2009. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
sógornőm ajánlotta, hogy igyak meg naponta egy-egy pohár sört. utálom az ízét, de gondoltam a babáért mindent..:) már 3 nap után annyi tejem lett tőle h lefagyasztani is tudtam belőle :)
2009. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Én kipróbáltam a Móre Milk kapszulát, és az ég adta világon nem változott semmi. Én is úgy izgultam a tej miatt mint Te, aztán azt tanácsolták, hogy próbáljam meg minnél többször szoptatni a babámat, akkor több tejem lesz. Nekem ez bevállt, a kisfiam nem tiltakozott azért, mert volt hogy két óránként evett, viszont egy két nap alatt annyi tejem lett- persze rendesen étkeztem, sok folyadékot ittam- hogy egy idő után újra elég volt egy cici. A legfontosabb, hogy ne izgulj azért, hogy nem elég a tej!!! Ez nagyon sokat számít! Gondolj arra, hogy mindíg annyi tejed van, amennyire a gyermekednek szüksége van.
2009. szept. 15. 14:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Én még saját tapasztalatot nem tudok, viszont egy ismerősöm szintén a sörre esküszik. Egyébként már léteznek finom, alkoholmentes gyümölcsízű sörök is, és azokban is van maláta (ami a lényeg).
2009. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!