Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Adnátok tanácsot szoptatás...

Adnátok tanácsot szoptatás alatti fogyáshoz? Milyen modszerrel fogyjak, kb 15 kg-ot, hogy legyen elég tejem is?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Mozgás, és figyelj oda az étkezésre.

Mint minden fogyókúra alapja ez.

A fiam 4 hós, és fogytam már 9 kilót.

2011. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy mit eszel. Kevés szénhidrát, sok rost, fehérje. Ne vonj meg teljesen magadtól semmit, hogy a babád se szenvedjen hiányt semmiben. És sok, hosszú séta a babával, így ő is levegőn van és te is mozogsz.
2011. szept. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a mozgást nem vihetem még túlzásba,mert császáros vagyok. Elkezdtem a mértékletes étkezést(rostdús,sovány fehérje,zöldség,gyümölcsöt nem,mert hasfájos a lánykám),de a tejem mennyise emiatt csökkent,pedig iszok folyadékot is rendesen. Kicsim 3 hónapos.
2011. szept. 27. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven ráérsz még fogyni, 9 hónap alatt alakult át a tested legalább ennyi idő kell a visszaálláshoz is! Ahogy az előttem szólók írták az étkezésre (szénhidrát) kell figyelned, de ne vonj el tápanyagot magadtól. Ahogy nő a pici te is autómatikusan többet fogsz mozogni(leginkább utána vagy vele futkosni). Én is császáros voltam, sajna elég sokat szedtem fel terhesség alatt /58kg-ról 85-re :( / de már csak 5kg plusz van rajtam, 7 hónapja szültem.
2011. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen,ráérnék,de jön a tél és jó volna legalább a melegítőnadrágjaimba(farmerről még nem is álmodom) visszafogyni,mert eszembe sincs új, nagyméretűeket vásárolni.
2011. szept. 27. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálam a kajálás így néz ki!


Reggeli valami teljes kiörlésű műzli, vagy jó reggelt keksz, tej, vagy csak simán gyümölcs! (nálunk a gyümire meg a zöldségre az vált be hogy ha jól meghámoztam akkor me bántotta pociját)

Ebéd: Valamilyen hús (ez lehet pörkölt is ha a család azt kap, vagy sült husi vagy főtt husi a levesből szóval bármilyen DE husi)Friss salátával(nyers zöldség) én levest csak krémleveseket eszem, semmi mást!


Uzsi nálam alma!


Vacsi: bármi csak fehérje legyen!Virsli (sülve vagy főve) tojás bárhogy elkészítve, felvágott sajtok...


ÉS ugye ebből látszik nem eszem kenyeret tésztát rizst krumplit...

ÉS naponta 15 percet tornázom

Futok itthon 1000 lépést! 100-zal is kezdheted és nagyon lassan fokozatosan eemeled!Utána pedig alakformáló torna!Szigorúan rögtön futás után!Fenékre hasra alhasra oldalamra, csípőmre, vádlira karra(bár ezt sokszor kombinálom a futással)


Én mondjuk 14 hós a volt a lányom mikor elkezdtem, de nem csökkent a tejem, és 20 hós korára 15 kilóval lettem könnyebb azóta mozgok minden nap, de újból babás vagyok, így még a 15 percnél is van hogy kevesebbet!Amennyi jól esik!


Most 22 hós lesz a lányom és még szopizik!a pocakbabim meg 8 hetes

2011. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Kezdetben én is elhagyom a szénhidrátokat,majd később tornázok óvatosan,még fáj a sebem.
2011. okt. 1. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!