Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan aki Július 15....

Van itt olyan aki Július 15. re van kiírva? Hogy érzitek magatokat? Kisfiú vagy kislány lesz? Mi lesz a neve? Apuka bent lesz a szülésnél? Első baba lesz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én júli 10-re vagyok kiírva.első baba,Balázs lesz.Apuka kint marad a szülés alatt...az első "arany" órára jön be, és bent alszik velünk a kórházban.Jól érzem magam,bár már nem bánnám ha mehetnék a szülőszobára...Te?
2012. jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Júli 17, kislány, apa kint marad, türelmetlenség és feszültség a meleg miatt.
2012. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Szia. Én július 12-re vagyok kiírva :) 1 hete folyamatosan jóslóim vannak, kezd nagyon kimeríteni, de a baba még mindig nem tágít :) fiam lesz, Drew Adei-Boateng (apukája afrikai), angliában élünk, itt is fogok szülni, remélhetőleg vízben:) első baba és ott lesz az apuka is végig, aki már nagyon izgatott :)) Te hogy vagy ? fiú?lány?
2012. jún. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jól vagyok habár a meleget nehezen viselem :) Kislány lesz és Réka Norina lesz a neve. Sajnos nem lesz bent mert külföldön dolgozik és pont nem ér haza csak utána nap. Ezért reménykedem hogy nem pontosan érkezik a kisasszony. És első baba
2012. jún. 30. 16:09
 5/13 anonim ***** válasza:
2-es!A te párod is kint lesz?akinek ezt mondjuk mindenki kiakad hogy:NEM LESZ PAPÁS SZÜLÉS????Hát milyen szülők lesztek ti?nem is szeret a férjed eléggé stb....Te tapasztalsz ilyet?
2012. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1-es voltam meg az 5-ös...
2012. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

júl 20, első baba, kislány, apa kint lesz de rettentő izgatott, jobban aggódik, mint én, állandóan erről beszél

:)

én is megkaptam a "lemarad a legmaghatóbb pillanatról stb" de erre mindig azt mondom, hogy a császáros, örökbefogadott, hirtelen született és apa nem ért oda típusú babákat akkor nem szereti az apjuk?

Pedig a férjem állatorvos, bírná a látványt, csak én nem akarom, hogy bejöjjön, ő meg azt mondta, legyen, ahogy nekem jó, ha közben meggondolom magam, ott lesz

2012. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Én valahogy nem szeretném, hogy nézze a szenvedésemet, tudom, hogy nagy divat az apás szülés, de lehet, hogy csak szégyenlős vagyok?:P

Egyébként nem is bírja az ilyen "helyzeteket", én sem bírnám, pl. a fogorvosnál sem nézek oda, hogy milyen eszközöket használ...brrr! Az orvos is kérdezte, hogy a köldökzsinór elvágására sem akar bejönni, de szerintem kihagyjuk, bár ki tudja mi lesz belőle a végén. Nekem az is nagy segítség, hogy ott lesz a folyosón. Így is szinte azonnal láthatja majd a picit. Nem követheti mindig mindenki a "trendet", engem az sem érdekelne ha valaki a szomszédját hívná be magához a szüléshez, magánügy! :)

2012. jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Július 8-ra vagyok,és nekem is Balázsom lesz mint az első válaszolónak :) Második gyerek lesz,már van egy 2 éves kislányunk,aki most apával pancsol a medencében,én meg felpócolt lábakkal netezek,mert tiszta víz az egész (nah nem a medencézéstől :(

Apa bent lesz a szülésnél,az elsőnél is bent volt.

Jósló fájások hol vannak hol nem,inkább csak haskeményedés ,de az egész nap.

Remélem Ti jobban bírjátok!

2012. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én júli 20ra vagyok kiírva. Apás szülés lesz, remélem minden rendben lesz és nem apával kell többet foglalkozni, ha elájul...: :o) De nagyon szeretne bent lenni, főleg miután tegnap megnéztük a szülőszobát, teljesen odavan, alig várja már. Első baba lesz. kislány és Léna lesz a neve.

Sajnos én is csak a szobából nézem a medencét és semmi étvágyam. Ma csak 1 kg barackot tudtam letolni és össz- vissz egy zsemlét. :(

Én nem vizesedek és fogalmam nincs mi az a keményedés és a jóslófájás. :)

Kitartás nektek ebben a melegben!

2012. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!