Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet ez már a szülés előjele?

Lehet ez már a szülés előjele?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete naponta többször járok nagyvécére, olyan félhasmenés szerű dologgal. A mai napon viszont olyan gyomorrontás szerű tünetek is jelntkeztek nálam, enyhe hányingerrel. A közérzetem is elég pocsék, de lehet, hogy ez az álladó frontoktól van? Ha a szülés közeledtét jelzi mennyi idő mulva számitsák rá? Tapasztalatok? Köszönöm.39+1 napos kismama vagyok.
2009. júl. 9. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nálam úgy volt, hogy szombaton napközben egész nap ingáztam a mellékre (szintén ilyen félhasmenéses tünetekkel), gyengének és elesettnek éreztem magamat ami azért volt fura, mert előző nap meg tele voltam energiával, még ablakot is pucoltam :).

Éjjel elkezdtem fájogatni, aztán hajnal2-re értünk be a kh-ba. 8-kor ment el a magzatvíz, 10.40-kor meglett a lányom.

Figyelgesd magadat, ha fájások jönnek, mérd a gyakoriságot, esetleg kipróbálhatod, hogy forró fürdőre vagy intenzívebb mozgásra változik-e az intenzitás*gyakoriság...

Mivel már nagyjából időben vagy, szerintem ebből lehet baba nemsokára :)

sok sikert, majd írd meg, mi volt :D

2009. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Te mennyi időre szültél? Görcsöket nem érzek lennt,csak gyomortájon, és picit a derekemat.
2009. júl. 9. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én pont így kezdtem szülni. Nekem is gyomorrontás szerű érzésem volt. Felhívtam a dokimat, mondta menjek be, délután 5-kor megvizsgált de még semmi nem volt. Haza se értünk a kórházból és 8 perces fájásaim lettek. Egész éjjel itthon voltam reggel 7-kor 5 perces fájásokkal mentem be és délutánra fél kettőkor meglett a kislányom. Szóval lehetséges hogy hamarosan meglesz a babád. 38. héten szültem. Könnyű szülést kívánok neked
2009. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

36+5 -re született a lányom (hál istennek makkegészséges)

:)

Hidegfront+telihold volt, dugig volt a szülészet, a 25 bébitologató-kocsira 48 újszülött jutott...

2009. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma voltam délelőtt nst-n, a tünetek csilapodtak (kivéve a mellékhelységbe járást), a dokim hazaküldött, hogy még nem szülünk. Marad a várakozás. Köszönöm a válaszokat nektek.
2009. júl. 10. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!