Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasmenés lehet szülés előjele?

Hasmenés lehet szülés előjele?

Figyelt kérdés
Eddig végig szorulásos voltam,de tegnap este hatalmas hasmenés tört rám,nem hascsikarással,csak úgy simán.Mintha teljesen kitisztultam volna,már bocsi a kifejezésért.Keményedések vannak,de inkább menszi szerű derékfájdalom.Valakinek tapasztalat?38+6 km
2011. máj. 12. 13:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném,hogy azóta nem megy a hasam,tehát nem folyamatos a dolog,csak tegnap volt.
2011. máj. 12. 13:34
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen.
2011. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony, Én így úsztam meg a beöntést! :D
2011. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%

sokan azt mondják hogy előjele lehet a szülésnek

speciel nekem nem volt.

így jött a beöntés :D

2011. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 héttel szülés előtt már megyegetett a hasam, nem minden nap, de gyakran. A termelődő oxitocin okozhatja, nem csak a méhedre van hatással, hanem a belekre is, azok is összehúzódnak. Lehet a szülés előjele, de hogy mennyivel előbb jelentkezik az nagyon változó.
2011. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Nekem menstruáció alatt is szokott hasmenésem lenni, és amikor kezdődtek a fájások, akkor ment a hasam is. De önmagában a hasmenés szerintem nem jelent semmit.
2011. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatokat!Még egyben vagyunk,bár ma megint megy a hasam,eddig meg wc-re sem tudtam menni.Nem rontottam el a gyomrom egyébként.Szóval várom,hátha történik valami:))
2011. máj. 12. 21:46
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Van akinek annyira működik a "természetes biológiája",hogy a teste megteszi a dolgát.

Értem ez alatt,hogy pl kiüríti a beleit,hogy nehogy emiatt nem tudjál odalent a nyomásra koncentrálni.


Bármelyik szakirodalmat is megnézed,ott is említik a hasmenést,mint előjelet.

(Ezt nem úgy kell érteni,hogy hasmenésed van és akkor ahogy kész vagy nemsokra rá szülni mész)

2011. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Hogy vagy? Nekem a mensi alatt is szokott menni, a méhem húzódgat és hatással van a beleimre, szóval hajrá, izgulok érted. Nekem folyamatos pisilési ingerem volt :)
2011. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,Kedves Utolsó,még jól vagyok,hasmenés maradt,illetve csak egyszer megyek egy nap,de akkor az van,persze már nem olyan brutálisan mint legelőször:)Menszikor nekem is ment a hasam.Ez azt is jelentheti,hogy dolgozik már a méhem,és beindította a dolgokat.A méhszáj-értékem a hét elején 2110 volt,de nyákdugóval pl.még nem találkoztam.
2011. máj. 13. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!