Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szüléskor 4 napig...

Mikor szüléskor 4 napig kórházban vagytok hogyan birjátok? Nem vágytok haza? Vagy ilyenkor nem azzal foglalkozik az ember hanem a babájával?

Figyelt kérdés
Mikor én kórházban voltam ,igaz én azért mert nem jött a baba és átjárhatósági vizsgálatra kelett mennem 4 napig voltam akkor is,és nagyon rossz volt. !Alig bírtam aludni mert nem az én ágyamban voltam.
2009. júl. 9. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Első babás vagyok. Őszíntén? Én szerettem ott lenni a kórházban. Kicsit úgy éreztem magam, mint a kollégiumban, mert olyanokkal ismerkedhettem meg, akik ugyanazért vannak ott, ugynannak örülnek és ugyanaz fáj nekik. Meg tudtunk beszélni mindent, a tapasztalabbak tanácsokat adtak és sokat tanultam.

Azért is éreztem ott jól magam, mert imádtam, mikor a babámmal lehettem és szopizni hozták. Olyankor úgy éreztem, csak mi vagyunk a világon. Különleges volt a kórházi ottlét, mert pár napig olyan volt a kisbabám, mint egy kis titok, akit csak én ismerek még. Holott alig vártam, hogy a családom is lássa, főleg az apukája.(Baba-mama szobában voltam, de a kicsim mindig szolizott a kék fény alatt, mert nagyon besárgult.)

2009. júl. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon boldogtalan voltam a kórházban! :( Első babásként még a babával sem nagyon tudtam mit kezdeni, legalábbis azt hittem, és görcsöltem rajta, folyton csak hozzábújva akartam lenni, de ez a kórházban olyan kényelmetlen volt, mert a szobatársamnak mindig látogatói voltak, igy nem volt könnyű csöndben meghitten lenni, úgyhogy férjemet rángattam be folyton, a többi látogató kiakasztott, az ágyam pedig extrém kényelmetlen volt, igy minden szoptatás alatt 2 perc után már nem éreztem valamelyik karomat. Szóval nagyon vágytam haza....
2009. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nagyon rossz volt. Már 10 hónapos a fiam, de még mindig rossz, ha rá gondolok. Mindenki nagyon kedves volt, nem azzal volt a baj. Nagyon hiányzott a férjem, szerettem volna otthon lenni végre hármasban! A babám kicsit sárga volt, ezért elég sokat aludt, viszont keveset evett. Az egész azon is múlik, milyenek a szobatársak. Egy cserfes, aranyos csajjal jobb lett volna, de én csak 2 ágyas szobában voltam egy elég magának való anyukával. Remélem a második babánál nem lesz ilyen rossz, bár azt hiszem, akkor már nem csak a férjem fog hiányozni...
2009. júl. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vágytam haza.Mindig fáradt voltam.Csásazáros voltam,az első éjjel csak feküdtem,mozdulni nem tudtam,fáztam a hátam közepéig ért a vér.Kérésemre sem raktak redbe,közölték,majd hajnalban.4-en voltunk egy szobában,türhető szobatársakkal.A nap fénypontja mindig az volt mikor hozták szopizni a kisbabát.Majd elvitték:)a szivem majd megszakadt ilyenkor.És ujra vártam,hogy elteljen a 3óra.Éjjel csak rágondoltam és nézegettem a telefonomban a képeit amit ott készitettem.Nagyon vártam,hogy hazajöjjek és akkor puszilgassam mikor én akarom.
2009. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi pont egy hete jöttünk haza. Az utólsó nap már nagyon vártam hogy minden papírt megkapjunk és mehessünk. Éjszaka nem igazán tudtam aludni, mert a baba mellettem volt és az ágy is nagyon ki volt feküdve, azonban mégis jól éreztem magam odabenn. Nem unatkoztunk, délelőtt egy csomó vizit, vizsgálatok, délután a sok látogató. Éjjel is sokszor ránknéztek hogy minden rendben van-e. Teljesen elégedett voltam az ellátással. 2 ágyasban voltam egy szimpatikus csajjal.
2009. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is jjól éreztem magam a kórházban!Öt ágyas szobában voltunk,nagyon jó fej anyukákkal.Látogatók nem jöhettek be(szerencsére).Nagyon hamar eltelt a három nap.Szerintem ha az ember pozitívan áll hozzá,akkor hamar eltelik.Jó volt,hogy a baba velem volt éjjel-nappal.Anyukákkal megbeszéltük a baba okzta "élményeket".És tényleg jó volt,hogy olyanokkal voltam egy szobában akik ugyanazon a csodán mentek keresztül!

De azért jó volt amikor elérkezett a hazamenetel napja!

2009. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
komolyan nagyon jó volt titeket olvasni. Köszönöm. jó volna még pár válasz:)
2009. júl. 10. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem elment a kórház, nem azt mondom hogy hú de jó volt, de nem is volt rossz. A szobatársak közül volt egy két gázosabb, de volt egy-két csajszi akik aranyosak voltak, sokat segítettek is a 2.gyerekes anyukák pl. szoptatásnál-fejésnél. Császáros voltam, nem tudom szerencsém volt e, de engem nagyon elláttak, mondták is a többiek hogy kifejezetten törődtek velem, pedig nem vagyok protekciós. Örültem hogy 4.nap hazaengedtek (nem volt semmi problémánk) de azért teljesen elvoltam benn is, jó volt mikor elsőnek hozták a babát szoptatni, császáros lévén csak akkor vehettem kézbe, nézhettem meg jobban, és hát az felejthetetlen volt!Üdv: 7 hetes baba anyukája
2009. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 25.-én lesz h egy éve szűltem és még mindig ha nem is naponta de hetente biztossan eszembe jutnak a kórházban töltött napok. 100% Osztom az első válaszoló véleményét.

A mai napig tartom a kapcsolatot az egyik anyukával.

Hiányoztak ugyan az otthoniak, és a körülmények ellenére (kórház felújjítás, szörnyű mozsdók, 40 fok stb....) kifejezetten jól éreztem magam.

Remélem neked is szép élmény lesz :))

2009. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!