Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember lehet az, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember lehet az, akinek 22 évesen már saját háza van és munkája?

Figyelt kérdés

Nos először is szeretnék elnézést kérni, amiért ide írtam tudom,hogy nem itt a helye, hanem máshol,de szeretnék normális válaszokat.

Ami a kérdést illeti van egy srác akivel most ismerkedem, elég normálisnak tűnik, de megtudtam,hogy már külön él a szüleitől. A képeken nem tűnik kisebbséginek ( ha az is, ha normális nem gond), de félek , hogy valami elkényeztetett ember....

Szerintetek elég nagy rá az esély? Remélem nem...

Rákérdezni meg nem akarok, ne, hogy azt higgye, hogy azt gondolom pénzes zsák és csak azért ismerkedem vele...


2011. jún. 15. 10:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
hááát. érdekes koncepció : ) ha jobban megismered és elmész hozzá majdcsak ugy derülhet ki, ha igy rákérdezel az télleg félreérthetőő : P
2011. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne lehetne? Nekem 24 évesen férjem, 2 gyermekem, házam, munkám, és autóm volt. Ja, és persze a házam fel lett újjitva, és bútor is került bele. Ez mind meglett 24 éves koromra. És nem vagyok rossz ember, csak dolgos. Mint ahogy a férjem is dolgos ember. Semmi gond nincs ezzel. Szerintem.
2011. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy szerencsés, és olyan családba született, ahol a szülök megalapozták az életét. Magyarországon ez mostanság nem gyakori h 22 evesen normalis munkaja es sajat haza van valakinek, azert vagy meglepve gondolom. de elöfordul.

Viszont lehet h tul optimista vagyok, és más áll a háttérben.

2011. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ettől még lehet normális, de ezt csak te tudhatod meg.
2011. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlen elkényeztetett, mert nekem van egy haverom, aki most 23 éves, és saját kocsija, háza van, úgy,h 1 ft hitele nincs, és a szülőktől erre 2 ft-ot sem kapott, hanem mindent saját erőből hozott össze. Egyáltalán nincs elkényeztetve! És nem kisebbségi!
2011. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Szija!


23 éves lány vagyok, 21 éves korom óta külön élek a szüleimtől, 20 éves korom óta dolgozom. Tehát saját magam tartom el. Igaz, a lakás nem az enyém, hanem albérlet.

Attól, hogy külön él, pont hogy nem lesz elkényeztetett, mert saját magára kell gondoskodnia. A munka ugyanez a kategória. Még akkor is, ha a szüleitől kapta a házat.

Persze, lehet, hogy mindez nem így van, ez főként neveltetés kérdése, de erre úgyis hamar rá fogsz jönni :)

Sok sikert!

2011. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszolónak igaza van, amikor csak rápillantottam a kérdésre, az jutott eszembe, hogy ez az ember szorgalmas, megdolgozik azért, amije van. De idővel úgyis ki fog derülni, ez meg ne álljon a kapcsolatotok elé. Majd te kineveled az elkényeztetettségből! :))
2011. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne elkényeztetett? Mindhárom gyerekem kapott lakást tizenéves korában, de mind a gimi,mind az egyetem mellett dolgoztak. Nem azért mert szükségük volt a pénzre (amig el nem költzöztek a lakás ki volt adva,ők kapták a pénzt), hanem hogy tanuljanak. Nem elkényeztetettek.
2011. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%

Biztosan protekciós, vagy dől a lé otthon. Manapság csak akkor jut valaki saját házhoz, ha vagy protekciója van valahol, vagy dől a pénz otthon. Vagy piszkos ügyei vannak.


Normális módon nem lehetséges Mo.-n ilyen élethelyzetbe kerülni.

2011. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat, de a munkahely még nem meglepő, de a saját lakás... Mondjuk azt tudom,hogy a szülei a közelben laknak (pár faluval arrébb). Meg végűlis nem sokára, jövőhéten lesz vele találkozom , de kicsit félek ezek után....
2011. jún. 15. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!