Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában salgótarjánban a szent lázár kórházban?

Figyelt kérdés
Milyenek most a körülmények?horvát doktorúrnál szült valaki ?
2012. júl. 4. 22:18
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és gátvédelemmel lehet ott szülni?melyik orvos és szülésznő csinálja ezeket?
2012. júl. 4. 22:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most szültem 1,5 hónapja (és 2 éve is). Nekem más orvosom volt, de Horváth doktort is sokan dícsérik, én nem tudok róla véleményt mondani.

A körülmények, hát, vegyes. A szülésznők mindegyike nagyon rendes, nekem nem volt fogadott szülésznőm (csak orvosom), de odafigyeltek rám is. Kedvesek, óvatosan kötik be az infúziót, stb.

Az osztályos nővérek (szinte) mindegyike aranyos, de azért nem árt mindenkivel megtalálni a közös hangot.

A csecsemős nővéreket nem nagyon ismerem, nekem sajnos elvitték a kisfiamat szülés után, így nem volt "dolgom" a csecsemősökkel. De láttam, hogy segítenek mindenkinek a szoptatásban.

Az étel egészen jó, a reggelit és vacsorát ki lehet egészíteni, az ebéd pont elég.

A szobákról nem nagyon tudok véleményt írni mert én az egyágyasban voltam, ami fizetős, 2500 Ft/nap, külön fürdő, külön tévé, hűtő, zárható ajtóval.

Minden jót Neked!

2012. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!! és ezt a szobát hogy lehet kérni??

én is szültem 5 éve!!gondolom azóta sok minden válltozott!! neked ki volt a fogadott orvosod??

2012. júl. 6. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy 5 év alatt mi változott, de 2 év alatt szinte semmi. Mert ugye én 2 éve szültem a kislányomat.


Fizetős szoba: van egy db 1 ágyas, ennek ára 2500 Ft/nap. És van egy db 2 ágyas, ha egyedül vagy benne, akkor 2500 Ft/nap, ha ketten vagytok egy másik kismamával, akkor 2000 Ft/fő/nap. Ezeket a szobákat nem lehet előre "lefoglalni", hanem amikor bemész, akkor vagy van szabad szoba, vagy nincs. Nekem szerencsém volt, amikor mentem, pont aznap távozott egy hölgy. Szerintem megéri ezt a pénzt, napi 2500 Ft nem sok egy ilyen tiszta és főleg nyugis szobáért. És persze zárható is. Amikor bemész, a szülészeten ( lépcsővel szemben ) kell jelentkezni, s ott megmondják Neked, hogy van-e szabad szoba. Fizetni a szoba árát távozáskor kell.


Az én orvosom Umeh főorvos volt most is és 2 éve is, én nagyon kedvelem Őt, jó a humora, alapos, hozzám is bejött minden nap szülés után, amikor szabadságon volt, akkor is. Első gyermeket spinális érzéstelenítéssel szültem, most a másodikat altatással.


Ha bármi érdekel, írj nyugodtan, próbálok rá válaszolni. Te mikorra vagy kiírva? Kislány/kisfiú lesz?

2012. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a felvilágosítást!!!:D hát még nem vagyok terhes csak tervezzük a férjemmel,hogy kis tesó érkezhetne a hugicának!!és jó előre fel készülni a dolgokra ujra:D! nem tudom van arra lehetőség ott hogy gát védelemmel szülni!!?? mert 5 évvel ezelőt jól megszenvedtem vele.nagyon fájt!mindenkép vágnak vajon:C??
2012. júl. 10. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!