Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre Kórházban mennyib...

A Szent Imre Kórházban mennyibe kerül az egyágyas szoba szülés után?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki igénybe vette? Tapasztalatok?
2012. jún. 23. 10:02
1 2
 1/13 Milagros ***** válasza:
7000/nap
2012. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg igénybe vetted? Vagy valaki más?
2012. jún. 23. 14:40
 3/13 Milagros ***** válasza:
huu en jovohet csutortokre vok kiirva:) elsobaba...erdeklodtem,meg jarok be..de en nem elek vele merz igy se ugy se johet be hozzad a szobaba senki:S meg a legtobb szoba 2agyas:) te mikorra vagy kiirva?
2012. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hűha! Akkor te már nagyon a végén jársz! De jó neked! Én majd csak szeptember közepén fogok szülni, csak érdeklődök addig is, hogy hogy lenne a legjobb. Van fogadott orvosod, esetleg szülésznőd? Izgulsz?
2012. jún. 24. 10:05
 5/13 Milagros ***** válasza:
A FOGADOTT ORVOSOM DR. URBAN MARTA. NAGYON IZGULOK!!! MA VOK 40HETES,TEGNAP VTAM VIZSGALATON,MEG CSAK MOST KEZDEK NYILOGATNI:( MAR NAGYON NEHEZEN BIROM,RAADASUL MEGINT JON A NAGY MELEG:( BOCSI HOGY EDDIG NEN IRTAM! AMUGY MINDENKITOL AZT HALLOM CSAK HOGY NAGYON JO A KORHAZ SZULESZETE
2012. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De jó, nekem is ő az orvosom! Szülésznőt fogadtattok?


Reméljük, hogy rendben lesz minden, én is csak jókat hallottam a kórházról, egyedül a csecsemősöket nem dicsérték.


Kitartás neked, hamarosan a kezedben lesz a babód! Igen, hétvégére kánikula lesz, de addigra már lehet, hogy nem lesz nagy pocid! :)

Egyébként kisfiad vagy kislányod lesz?

2012. jún. 28. 15:21
 7/13 Milagros ***** válasza:
de jo,akkor te is Martanal szulsz:) nem fogadtam szulesznot,mert Marta aszisztense azt mondta nem kell mert megvan a szokott paros,akivel egyutt dolgozik. Szerdan vtam,megvizsgalt,es ugy nezki hogy kb jovohet kozepeig meg huzom,pedig pontosan tudjuk a fogantatas napjat,de az en kis babam nem nagyon hajtja magat hogy kijojjon vegre:( fuu en nagyon izgulok,felek is picit..de mar inkabb tul lebbek az egesz terhessegen,en vegig szarul viseltem:( te hogy birod? meselj:))
2012. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia! Bocs, hogy csak most írok. Na, hogy vagytok? Bent van még a picúr? Ha nem, akkor gondolom nagyon izgulsz már?!

Én elég jól viselem a terhességet, néha észre sem vettem, hogy az vagyok (legalábbis eddig). Bár most ez a hőség nem semmi. Megkérdezhetem, hogy mennyit híztál? Most nálam ez központi probléma, mert eléggé nekilódult a súlyom. :(

2012. júl. 2. 10:17
 9/13 Milagros ***** válasza:
szia! en ket napnyi szenvedes utan "kesz vok". Szultem is csaszaroztak is.. mar majdnem kinnt volt de vissza ment,ahh nagyon megszenvedtem vele. 3340gr 51cm vel szuletett:) en csak a babara hiztam nagamra nem. nagyon szarul vok:S azt hittem azert vmivel konyebb lesz:( es ez a labadozas szorny:(
2012. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj szegény! Nagyon sajnálom, de gondolom a babád kárpótol a kínokért! Gratulálok! Ne törődj senkivel, csak a picivel! Remélem hamar helyre jössz!
2012. júl. 9. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!