Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit Kórházból Pálffy vagy...

Ivenob kérdése:

Margit Kórházból Pálffy vagy Mihályi dokira szavaznátok inkább?

Figyelt kérdés
terhesgondozás, nőgyógyászati problémák, szülés, császármetszés
2012. júl. 5. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Pálffy!!! Én nála szültem, szuper szakember. Nálam végül császár lett, mert egyáltalán nem tágultam, de mindent megtett azért, hogy ne az legyen. Van egy érdekes stílusa, de meg lehet szokni. Ja és ő csinálja az ultrahangokat is, ami szerintem nagyon jó!
2012. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mihályi, nála szültem 3 hete. Nála jobb dokit nem is kívánhattam volna. A terhesgondozás alatt nagyon precíz és kedves volt és a szülés alatt sem csalódtam benne. És szülés után amíg benn voltam a kórházban, egy csomószor bejött hozzám, meg érdeklődött telefonon, hogy hogy vagyunk :)
2012. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mihályi.Pálffy doktornak elég hülye stílusa van.Mihályi viszont nagyon kedves,remek doktor,mindig megnyugtató,de soha nem éltet bele hamis vágyakba.2 hete szültem nála.Hát,a szülésben sem csalódtam.Az első babámnál (fogadott orvossal),nagyon nehéz,komplikált szülésem volt,császárral a végén.A baba is és én is majdnem ottmaradtunk.Ezt kaptam attól az orvostól,akinek hónapokig rengeteget fizettem.Mihályfi ennek tudtában cselekedett és amikor már 2 percenkénti fájásaim voltak,de nem tágultam egyből megcsászározott.Nem váratott,nem szenvedtetett,szóval szuper volt.
2012. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!